Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a dologról? A szomszéd csaj hozzátáplálása!

Figyelt kérdés
6 hós lesz a lánya, de már eteti párizsival, kenyérrel, krémtúróval?? Mit szóltok ehhez?? És persze, ezt mind úgy mondja, mintha tök természetes lenne. 6 hós kislány anyukája
2009. júl. 8. 10:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Ő másképp gondolta a hozzátáplálást, szerint ezért még ne küldd máglyára!


Miért kell állandóan a másikkal foglalkozni?!

Irgumburgum!

2009. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk is ilyen volt a szomszéd, engem hülyének nézett, hogy nem adok tejet a gyereknek, ő már rég ad.

Aztán kiderült, hogy tejallergiás lett a lánya... Azóta nem olyan nagy a szája...

Ne foglalkozz vele, ha szólsz, te vagy a gonosz béka. Mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy akarja (sajnos...). Maximum magadban meglehet a véleményed róla...

Ha szerencséje van, nem lesz semmi baja a gyereknek. Ha nincs szerencséje, akkor majd sajnálja a dolgot. Ennyi.

2009. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem komplett az tuti.Majd ha meg ne adj isten lesz valami baja a kislánynak , akkor meg csak pislog.Én akivel szültem csaj,annak meg koraszülött lett a gyereke,azt mondta nem baj majd félévesen tojásrántottát ad neki,mert az első gyereke is azt kapott,attól majd meghízik.
2009. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Hááttt... Én is találkoztam már ilyennel, és egy-két dologot én is hamarabb adtam a fiamnak (pl 9 hósan virslit). Ő biztos nem érzi ezt veszéllyesnek, talán a családban is ez az elfogadott. Ha közös a védőnőtök, talán tőle érdeklődj, tud-e rólla, vagy mit szól hozzá... Én nem szóltam semmit annó, örülök ha a saját nevelési elveimet nem hurrogják le :)))
2009. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédasszonyom se különb. Kezdettől fogva tehéntejet ad a babójának. 5 hósan kinder tejszeletet, krémtúrót, mote-t adott neki. Most 8 hós (12 kg), málnát turmixol neki stb. A kicsi nem ül, nem mászik, de szerinte csak lusta. A védőnő minden héten kijön hozzá, mert nem viszi be mérni se, gy.orvos 4 hónapja nem látta. Az ilyenekkel nincs mit tenni. Én soha nem mondok a hülyeségeire semmit, az ő dolga, persze a kicsit nagyon sajnálom.
2009. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Senkit nem kell elítélni, hogy mikor és mit ad a babájának. Mindenki másképp csinálja.

Én is már 6 hónaposan virslit sárgarépával adtam a kisfiamnak. Ül az ölembe és együtt eszük a sültkrumplit. Szopogatja a csirke csontot. A csülkös bablevesből a bört rágicsálja.

És ezt mind a háziorvosunk engedélyével. Most 9 hónapos és májkrémes kenyeret kap vacsira.

Nincs egyedül a szomszédod. Ő nem követi a XXI. századi trendet. Napi 2 dl tej megvan engedve és még nincs 1 éves. Az jobb mikor azt olvasom hogy 13 hónaposan még tápszert kap a gyermeke éjszakára????

Én ezzel nem dicsekszem, csak azt akarom veled megértetni, hogy mindenki másképp csinálja. Ő babája, én babám, Te babád, TE döntésed!!!

2009. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Bocsi "Monte" (puding) akart lenni
2009. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok.

Szerintem akasszuk fel, mert nem bújja a netet, hozzátáplálási táblázatokért!


Olyan rosszmájú vagy, kedves (?) kérdező!

Minek kell ilyen kérdést kiírni?


Én sem adok az 5 hósomnak ilyesmiket, de azért mert más máshogy csinálja, még nem ítélek el senkit, és nem borzolom a kedélyeket!!!


Fogadni mernék, hogy "barátnők" vagytok...

Cccc...


Lehet lepontozni!!!!!!!

2009. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
10:57-es! Miért baj, ha v.ki tápszert ad 13 hós babójának este??
2009. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
10:57-esnek! Azt írod, hogy senkit nem szabad azért elítélni, hogy mikor és mit ad a gyerekének. Akkor Te miért szólod meg azt aki tápszert ad a 13 hónapos gyerekének?
2009. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!