Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrületbe kerget a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrületbe kerget a szomszéd csaj a szerelmével, már totál elegem van belőle, mindent tönkretesz! Nem tudom mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Kb 5 éve költöztünk ebbe az utcába, pont szembe azzal a csajjal, aki általános óta szerelmes belém. Szegény nem egy szép lány, a fiúkat hidegen hagyja. Velem egy korú, nem tudom, volt-e már kapcsolata, de nem vagyok benne egészen biztos. Lassan 4 éve élek párkapcsolatban, amiről ő is tud,hiszen a teraszukról amikor teheti folyamatosan engem figyel.Voltak már dolgai, amivel a barátnőmnél is kihúzta a gyufát, de szegényt sajnáltuk a "sorsa" miatt, így csak százszor mondtuk el hogy szakadjon le rólunk, rólam. Durvább húzásai közé tartozott, hogy amikor nyáron nem álltam be a kocsimmal a garázsba, reggel arra keltem, hogy szépen lemosta(fogalmam sincsen, hogy mikor) és műhóval talán, vagy valamivel ráírta hogy szeretlek...és mindent megadnék érted, és kipingálta csini kis szivecskékkel. Akkor átmentem hozzá, és mivel ezt megtettem, azt hitte bejött a terve, és berángott, meg akart etetni, aztán elkezdett vetkőztetni, esküszöm, majdnem hogy sírva rohantam haza. 24.-én meg elmentem a barátnőmért. Már 9 óra után indultam alapból, szóval későn is értünk vissza. Egyenesen mentünk a szobámba, amikor meg leült az ágyamra, felpattant belőle a szomszéd csaj.Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mégis hogyan, és mikor jutott be a szobámba, de a barátnőm persze azt hitte, így akarok vele szakítani, így aztán fogta magát és kirohant a vasútállomásra, azóta meg lehetetlenség elérni. Én nem tudom, mit csináljak ezzel a lánnyal.Sajnálom is, hogy ennyire szeret, és ennyire nem szereti senki, de nem tudok mit tenni, milliószor mondtam el neki, hogy nálam semmi esélye, sőt, még egyszer amikor találkoztunk egy discoban össze is akartam boronálni egy gyerekkel, de ő közölte vele, hogy velem jár.Hát ezek után fogalmam sincs. Sikeresen "tönkretett" mindent,és még százszor elmondtam neki a tényeket, de lehet meg sem hallja. Előre is köszönöm!
2010. dec. 26. 15:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez már durva. Tudom, hogy felnőtt emberek vagytok, de gondolom az anyjáékkal lakik. Szólj nekik és mondd meg, hogy távol tartási végzést fogsz kérni. Akkor törvényesen sem teheti meg, hogy zaklat.
2010. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Úúú, te szegény.


Összeszeded magad, átmész hozzá, és kiosztod, de keményen. Lehet, hogy úgy már felfogja.

2010. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ez a lány lehet hogy pszichiátriai eset. Csak még senki nem vette észre. Anyjával is beszéltem már, de ugyan olyan lehet mint a lánya. Ő közölte velem, hogy mennyire örül hogy végre összejöttem Erzsikével. Na most ott és akkor inkább hazamentem. Kár lett volna magyarázkodni szerintem.
2010. dec. 26. 15:33
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem senkit sem kell bántani a szeretetért. Ez a típusú ember úgy fog leszállni Rólad, ha jóban leszel Vele. Akkor, úgy érzi, elérte a célját, és egy idő után más után néz. Hidd el nekem. Az erőszak (legyen rendőri, vagy akár másmilyen) csak rontja a helyzetet. Sőt, aki ennyire szeret, ilyen "szenvedélyesen", ha magadra haragítod, szenvedélyesen fog gyűlölni. Jó lesz majd, ha nem lemossa a kocsid, hanem sz*rráveri?
2010. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm én a lányt. Félreértés ne essék. Én mindig is jóban voltam vele,amilyen szinten lehetett. Amikor találkoztam vele dumáltunk, még most is néha, csak ezzel az utolsóval nagyon kihúzta a gyufát. Amúgy amíg nem volt ennyire...furcsa...semmi baj nem volt vele. Még annó...régebben hármasban is voltunk moziban, meg ilyenek. Aztán eldurrant az agya...vagy nem tudom, de valami lett vele, az hót ziher.
2010. dec. 26. 15:39
 6/30 anonim ***** válasza:
Ha magamhoz hasonlítom a lányt, vagyis hasonló az érzelmi világa, lehet, hogy azt hiszi, hogy nem próbálkozik eléggé, és ezért "durvul", érted?
2010. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi játszódik le benne. De hogy a nem-et nem érti, az biztos. Sajnálom, de tényleg, ezért nem tettem eddig sem semmit, de ezzel a tegnap előttivel túl lőtt mindenen.
2010. dec. 26. 15:45
 8/30 anonim ***** válasza:
Értelek... Segítek, kicsit én is ilyen vagyok, srácban, mint ez a lány, szóval magamból indulok ki. :) Nekem az használna, ha nagyon, de nagyon, de nagyon hosszan leülne beszélgetni velem az adott személy/célszemély, és dumálnánk, úgy kiveséznénk, úgy átrágnának a témát, hogy már a végén én is utálnám az egészet. Meg tudatosítani kell benne, hogy nem kell ilyen akciókat csinálnia, tudod, hogy mennyire szeret, stb...
2010. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Már rongyosra dumáltam a számat...emailben írtam neki, hogy ha ő lenne az én helyemben ezt élvezné-e, visszaírta, hogy naná, mert imád. Telefonon hívtam fel, amikor nem voltam otthon, hátha az kellett neki hogy nem lát, vagy valami...átmentem hozzá, még sütit is vittem hogy tudjun többet beszélni, de nem hatott.
2010. dec. 26. 15:55
 10/30 anonim ***** válasza:
Ez fura. Én a kezemet összetenném, ha az, akit kb. olyan szinten szerettem, mint a lány Téged, megtette volna ezt nekem, mint Te, Neki, és nem feljelentett volna... És mehetek a bíróságra, mikor csak szeretem, és soha nem ártottam Neki...
2010. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!