Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ártalmas a csontjainak,...

Nem ártalmas a csontjainak, gerincének?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám unja a fekvést. Próbál már mászni ami nem is lenne gond, de szinte követeli hogy ültessem, meg állni szeretne. Persze naponta pár percre engedek neki, ültetem meg fogom a karjai alatt és próbál állni tartja a súlyát, és közben nevet, kacarászik. De félek hogy esetleg baj lehet belőle.
2009. júl. 8. 11:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
A gyógytornászunk azt mondta, hogy csak úgy ültethetem ha meg van támasztva a háta. Az ölemben is ülhet picit, ha a hasammal támasztom, de persze nem sokáig. Nem lesz semmi baja ennyitől. Szia
2009. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%
Ülni???? Állni???? Könyörgöm! 3 hónapos a gyereked! Még csak a fekvő póz a jó neki! Próbáld lekötni így a figyelmét.
2009. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Minden babának tetszik, ha felfelé törekedéseit segítik (ültetik, állítgatják, vezetgetik, stb), de ez nem tesz jót neki, arról nem is beszélve, hogy ha te segítesz neki, akkor ő minek törje magát azzal, hogy magától is megcsinálja? szóval szerintem te ne ültesd, 3 hónapos korban ez egyébként is nagyon korai. Ha valamit viszont ő önállóan csinál, azt hagyd neki (pl. ha korán kezd el mászni, azt nem baj, akkor ezek szerint ő már elég erős lesz hozzá).
2009. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
11:25-ös hát ez az! Olyan hisztit tud csapni ha nem ülhet, állhat... pont ezért kérdeztem mert szerintem is korai. Még az ülés úgy ahogy rendben van, mert az ember megtámasztja, de az állás miatt jobban aggódom. 7 kg a babám, sok lenne ez a súly a kis csontjainak.
2009. júl. 8. 11:28
 5/31 A kérdező kommentje:
Vhogy eltűnt az a válasz amire a komment-et írtam... ez hogy lehet?
2009. júl. 8. 11:31
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
11:25-ös vagyok. Az állást ne erőltessed semmiképp. Játszatok a játszószőnyegen egyet, vagy énekelj neki, lényeg hogy kössed le a figyelmét mással. Sok sikert!
2009. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam állandóan vezetve akart sétálni,pedig sehol nem volt még a mászás,felállás,felülés.Eleinte persze mindenki engedett neki,mert hát Ő tudja.De rájöttem,hogy a mászás kimaradása egy dolog,de az,hogy még felállni sem képes magától,de már sétál,az elég durva.Tehát nem engedtem.Volt pár húzós napunk,de megtanulta mással lefoglalni magát.Ne hagyd magad,mert nagyobb kárt tehetsz,mint most egy kis hiszti.Tereld el a figyelmét...
2009. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
A lepontozások miatt tünt el mivel nem találták hasznosank a válaszát. A kérdésed alatt van egy rublika valami olyasmi van odaírva, hogy " a nem hasznosnak tűnő válaszokat is látni akarod?" azt pipáld ki és akkor látható lesz számodra.
2009. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%
Nah nehogymár egy 3 hónapos baba mondja meg, hogy mit csináljon!Bocsika, de te rontottad el!Minek kellett ültetni a gyereket?Ilyet én sosem csináltam a 3 hós abbámmal, te és a gyermeked isszátok meg a levét, ha tovább ültetetd és álltatod, árt neki ne csináld már!Állj a sarkadra, egy 3 hónaposnak nincs is még saját akarata!Nehogymár elhitesd velem, hogy a babád ülni és állni akar 3 hónaposan.Ez röhej ez a kérdés amit feltettél.Inkább te akarod ültetni meg álltatni, mert imádja a babád, mert megmutattad neki, hogy milyen ülni meg állni, és most teccik neki, és megerősítést kérsz tőlünk, hogy ez nem káros.De igen káros, minden amit nem magától csinál, az káros és árt a csontjának és a gerincének!!!Üsd be a keresőbe, olvass utána, vagy kérdezd meg a gyerekorvosotokat vagy a védőnőt, de ne csináld, akkor sem ha teccik ez a babádnak.
2009. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
Milyen hülye szöveg az, hogy követeli a baba!És ha cigizni szeretne, vagy alkoholtinni akkor azt is adnál neki?:(((
2009. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!