Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ártalmas a csontjainak,...

Nem ártalmas a csontjainak, gerincének?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám unja a fekvést. Próbál már mászni ami nem is lenne gond, de szinte követeli hogy ültessem, meg állni szeretne. Persze naponta pár percre engedek neki, ültetem meg fogom a karjai alatt és próbál állni tartja a súlyát, és közben nevet, kacarászik. De félek hogy esetleg baj lehet belőle.
2009. júl. 8. 11:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%
Hát nekem nem mindegy:)
2009. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

És miért nem mindegy kedves 13:15-ös válaszoló????

A lényeg,hogy megtanul menni!!!! NEM???????????

2009. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, azt elmondanám, hogy ha valamiben nem vagy biztos, akkor hívdd fel a védőnőt, ő azért van, hogy segítsen.És igenis káros még ilyen korban ültetni álltatni!!!Nehogy már a szerencsén múljon, hogy baja lesz-e baja a babának.Nem kell erőltetni a dolgokat, majd idővel 6-8 hónapos kora körül fog ülni, nyugodj meg,és addig sem kell ültetni, amaximum az öledben, de nem egész nap!Ne hallgass olyanokra, akik ültették egész nap a gyereket és nem lett baja mégsem a babának,lehet, hogy nem is igaz az egész, csak rosszindulatúak.Boldog babázást kívánok!!!Egy egyéves kislány anyukája
2009. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
ha tudod h nem tesz jót akkor minek teszed fel a kérdést?
2009. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Én úgy örülök hogy vannak ilyen tökéletes anyukák akiknek a gyerekeik is tökéletesek. Gondolok itt a primitív stílusban válaszolókra. EL kellene gondolkozniuk azon hogy ki a primitív.

Kérdezőnek: Az én babám ugyanezt akarja csinálni, kérdeztem a gyerekorvost, azt mondta támasszuk ki a hátát lehetőleg, vagy a hónaljánál tartsuk.

2009. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
13:55-ös. Ha így gondolod minek írtál ide? Komolyan nem értem az ilyen embereket. Az ember tényleg segítséget kér és többen lehurrognak. Ezek szerint ti marha okosak vagytok és nem volt még olyan gondotok amit ti nem tudtatok de mások számára tök egyértelmű volt. Minden kérdésre így feleltek, hogy lealázzátok a másikat csak mert nem tud vmit, vagy nem biztos benne???
2009. júl. 8. 14:32
 27/31 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ennyi "segítőkész" választ kaptál. Itt sok az okos anyuka, aki nem segít a másiknak hanem megbántja és fitogtatja a nagy tudását, de nem kell ezekkel a szuper anyukákkal törődni, mindenkit az eszéhez kell mérni.

Kérdésre: Ültetni csak úgy hogy megtámasztod, de úgy sem szabad sokáig. Ilyenkor már kezd kíváncsi lenni, minden érdekli de hát szegényke fekve nem lát semmit:) Én ilyenkor azt szoktam hogy körbe viszem a lakásban és elmutogatok neki mindent:) Nagyon élvezte.

Az én babám is imádott felállni azt hiszem ő 4 hósan kezdte, én is a karja alatt fogtam és a combomon állt. 7.5 hósan állt fel magától:)

2009. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Az első 1-2 lehurrogáson felhúztam magam, de mostmár esküszöm jót mulatok... jól összeveszünk a kérdésemen.

De mindenestre tudom már mi a teendő. A napi pár perc ülés az ölemben nem baj, de az állást azt mellőzzük. Köszi a többieknek.

2009. júl. 8. 14:50
 29/31 anonim ***** válasza:
Kedves és felháborodott sok kérdő- és felkiáltójeles irogató, azért nem mindegy, mert az én gyerekem mozgássérült és most már örülnék, ha háromévesen elkezdene (ha nem is önállóan, de) járni.
2009. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
15.27 es, őszintén sajnálom a kisbabádat, habár a sajnálatom sajnos semmit nem segít rajta.De télleg elgondolkodom azon, hogy milyen igazságtalan tud lenni az élet.:(
2009. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!