Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ártalmas a csontjainak,...

Nem ártalmas a csontjainak, gerincének?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám unja a fekvést. Próbál már mászni ami nem is lenne gond, de szinte követeli hogy ültessem, meg állni szeretne. Persze naponta pár percre engedek neki, ültetem meg fogom a karjai alatt és próbál állni tartja a súlyát, és közben nevet, kacarászik. De félek hogy esetleg baj lehet belőle.
2009. júl. 8. 11:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
42%

Sokan olyan primitívek vagytok!!!!Miért nem lehet normálisan válaszolni a kérdezőnek???

Ha nem tudtok értelmes választ adni,inkább ne is írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Különben meg mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja!!!!!!!

2009. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
27%
Utsóka ezzel árt a babának!!!Az ilyen primitív nőknek normális választ nem lehet adni!Ilyen agyatlan senki nem lehet, hogy ülteti álltatja a babát 3 hónaposan!Jó hogy már nem ülteti bilire!!!
2009. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
54%

Egyszer vittem a lányomat tanácsadásra és volt ott egy 4hós kisfiú az anyukájával!A kisfiú szó szerint állt az anyja combján és ugrált!!!!!!!!!

Az anyja csak köré fonta a karját nehogy leessen!!!!!!!!!!

A kisfiú most 9hós és makk egészséges a gerince!!!!!!!!

Mindenki maga döntse el,hopgy mit enged meg és csinál a gyerekével!!Ha baja lesz nem ti okoskák fogtok vele szenvedni!!!!!!Az én lányom is ül már 4hós kora óta az ölemben,és semmi baja a gerincének!!

Ha majd iskolába megy a gyereketek és azt a nehéz táskát kell cipelnie,ami biztos árt a gerincének,akkor majd nem negditek iskolába????Vagy viszitek helyette a táskát????????

2009. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez a stílus sem éppen magas intelligenciára vall...:S

Egyébként a stílust félretéve igaza van, semmiképp nem tesz jót a kicsinek. Én is ismerek olyat, aki közel ennyi idősen járatta a gyerekét, pedig az felülni sem tudott magától, mászni sem, csak a hasán feküdt és kalpimpált a kezével, meg a lábával. Anyuka úgy gondolta, hogy a gyerek sétálni akar és szépen járatta. Na csontja nem tört, meg nem is deformálódott, de jóval elmúlt 1 éves , mire önállóan elindult. Ugyanennek a kisgyereknek az idősebb testvérére nem volt annyi ideje az anyukának, nem járatta, hagyta, hadd fejlődjön és a gyerek 10 hónaposan elindult magától.

2009. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%

Egy aprócska megjegyzés: ez az oldal azért jött létre, hogy akinek kérdése van, bizonytalan vagy tanácsra van szüksége az feltehesse. Azért mert nem értesz egyet valakivel még nem kell ostobának és más jelzővel ellátni! Elmondhatod a saját véleményedet de tartsd tiszteletben a másét is!

Az én kislányom is imád ölben lenni, napi néhány percre fel is vesszük többször is, aztán megpróbáljuk mással lefoglalni. Nem hinném, hogy baja lesz ettől. Vannak gyerekek akik jóval előbb "megindulnak". Azért meg a Tietek nem ilyen még a kérdező - és a többiek - nem lesznek rossz anyák! Ne hagyd magad elbizonytalítani!

2009. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de anyázás nélkül is megértem hogy ez nem tesz jót. Nem vagyok kretén, csak kezdő anyuka. Nem fogom neki megtenni, inkább elvonom a figyelmét, ahogy az egyik válaszoló mondta. És nem adok neki cigit, meg alkoholt... Én csupán segítséget kértem, ehelyett megvetést kaptam, lehet hogy hülye kérdés volt. Úgy tudom ez az az oldal "amit máshol nem mertél..itt megkérdezheted" Ezek szerint ha vki rosszul lesz előtted az utcán, nem segítesz neki hanem jól leugatod hogy mért lett rosszul???
2009. júl. 8. 12:19
 17/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12:13-as.
2009. júl. 8. 12:20
 18/31 anonim ***** válasza:
76%

Igaza is van, hogy unja! Es ulve allva mar tobbet lat a vilagbol, es ehez ott van a mama es papa szereto karja./Nallunk a papa pocakja nagyon kenyelmes ucsorgesre./

Az en babam is 3 honapos, es nagyon kivancsi, szereti ulve szemugyre venni a korulotte levo szines dolgokat. Egy kicsit ulve, egy kicsit allva, egy kicsit hason, es persze, hogy ne logjunk ki a normalis vilagbol haton is fekszunk kicsit.

A 3 honapos baba ugysem kepes egyedul ulni 45 fokos szogben, biztosan eldol, megha nekitamasztod is valaminek.

Ne felj feltitek ti annyira, hogy magatoktol is tudjatok hol a hatar!

Hogy engem is meghajuigaljanak!

En a babakocsiba kiparnazgatva ultetem, hogy lasson, ahogy mosogatok, fozok, es kozben ''beszelgetunk''.

2009. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%

Nem mindegy,hogy a gyerek mikor tanul meg járni??????

Unokatesóm,kisfia csak akkor ült amikor egyedül feltudott,mászni mászott 6hósan,mégis csak 13hósan tanult meg járni!!!!Pedig egész nap feküdt,semmi nem lett nála erőltetve!!!

2009. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, tudom, hogy nem tartozik szorosan a tárgyhoz, de nehogy már 'csak' legyen, ha valaki 13 hónaposan elindul.A normális kategóriába tartozik az is, ha másfél évesen teszi ezt meg a baba.
2009. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!