Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik márkájú multifunkció...

Ti melyik márkájú multifunkciós babakocsit ajánljátok?

Figyelt kérdés
Szeretném tapasztalt anyák segítségét kérni. Lassan megvásárolnánk az első babakocsit. Sajnos nem vagyok ebben jártas és nem ismerem a babakocsi márkákat illetve,hogy melyik strapabíró és kényelmes egyszerre. Az elvárásunk egyedül az,hogy új legyen,mert tesót is tervezünk majd a törpének és elraknánk neki.Kedves szülők,kinek melyik babakocsi vált be és melyiket kerüljük inkább?

2012. jún. 27. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem is annyira a marka fontos,inkabb hogy kenyelmes es tobbfunkcios legyen.legyen nagy kereke,az jobb a rossz utakon,konnyebb buszrol le es felleptetni.Mar ha alcsony padloju a busz:) Felfujhatos kereket en nem tartom annyira fontosnak szemely szernt.Az mar csak tenyleg penzcsinalas.

Anyagiaktol is fugg.

[link] ez van nekunk pl,sogornomtol kaptuk.Mozes sem volt benne,februarban szuletett a kislanyom,de tulelte nelkule:)))

2012. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekünk a touragoo vált be,strapabíró bolygósítható kerekekkel,nem túl széles,hogy beférj vele minél több helyre,5 szögben állítható a háttámla (újszülött kortól egészen 2-3 évesig) és tartozik hozzá mózeskosár,hordozó is,esővédő,lábzsák.nem utolsó sorban szép is :)
2012. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 babám van, sok babakocsit kipróbáltam, de mindig a Bébé Confort (most már Maxi Cosi) Loola volt a nyerő.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve!

A hordozója tágas, kényelmes, gerinckiemelős, jó a töréstesztje, a mózese is kényelmes, a kocsi váza masszív, erős, de nem sár nehéz. A sport ülés 2 irányból feltehető. Kicsire csukható.


Jó szívvel ajánlom!

2012. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bébé confort szintén. Ha rossz utas kertes házas viszonyokra akkor high trek 3 gyereket is simán kiszolgált. Ha jobb utas gyakoribb utazgatás az összecsukása miatt mondom mert esernyőre csukódik és autó csomitartóba jobban befér), városias környezet akkor pedig loola.

Mndkettőre windoo vagy prelude vagy streety mózes és bébé confort hordozó való.


De én a Quinny Buzzt is kedvelem (mózese a Dreami, hordija a Maxi cosi), ha nem zavaró hogy kicsi a bevásárlója alul, azaz olyan kis lapos alig fér bele vmi.

2012. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Éna streety hordozó helyett a Creatis Fix-et ajánlom, az kényelmesebb, nagyobb.

Mind a kettőnek van autós bekötőtalpa (külön vásárolható)


HA jól tudom a Brendon forgalmazza csak Mo-on, de ott már a kifutó termékek közt vannak a kocsik. Nagyon jó áruk van most.


Én Angliából hozattam, dobozosat, újat.

2012. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik az Anmar Hilux.Igaz nekünk nem olyan volt,de egy bababoltban kipróbáltam és szuper kocsi.Nagyon könnyű tolni is.Sokan úgy gondolkodnak hogy ne legyen széles mert nem fér be sehová,stb.Szerintem meg ez hülyeség,a baba kényelme a legfontosabb.Nekünk is széles kocsink volt és mindenhová betudtam tolni,max kinyitották az ajtó másik felét is.Sose volt gond.Az egyik ismerősömnek Dor Jan volt,az meg annyira szűk hogy mikor 1 éves volt neki a gyerek (télen)alig fért el benne.

Ha most várnánk a kistesót én ilyet vennék.

[link]

Ja és még annyit.

Valaki írta hogy pénzpazarlásnak tartja a felfújható kerekűt.Hát nem az!Nekünk a sportkocsinknak úgy elkopott a kereke,hogy iszonyatosan nyikorog.Megfogadtam a következő babánknak csakis felfújható kerekűt veszünk.

2012. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom alapján azt mondom lengyel babakocsit (pl. Raf Pol és társai)NE vegyél!Lehet lepontoztok,de mi jól "bevásároltunk" vele;nekem csak rossz tapasztalataim vannak.
2012. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Esetleg tudjátok,hogy a Qam Baby babakocsi milyen? Ezt ajánlották még és elérhető áron van. Nem túl széles és nem túl alacsony. Isofix rendszeres.
2012. jún. 28. 09:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Qam? sose hallottam...talán Cam Baby nem? azok is jók ezekben a 3in 1 változatokban csak az mondjuk tényleg kicsi kerekű városi babakocsinak ajánlható inkább.
2012. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

Én nem vennék ilyet.Több okból se.

1.Kicsi a kereke,télen hóban nem boldogulsz vele.

2.Nem tűnik valami erős babakocsinak.

3.Sokkal jobb az amelyiknek a tolókarja egybe van.Mert azt egy kézzel is lehet tolni,az ilyet meg nem.Nekünk a sportkocsink ilyen,és egy kézzel lehetetlen tolni.

2012. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!