Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősnek, és hány...

Mennyi idősnek, és hány kg-nak tippelnétek?

Figyelt kérdés

a fiamról lenne szó,nagyon kiváncsi vagyok.Köszönöm aki ir!


[link]


[link]


2012. jún. 27. 22:53
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
104 cm :)
2012. jún. 28. 19:56
 32/40 anonim ***** válasza:
Jó magas! Ahhoz nem sok a 16kg sem. de most már elárulhatod, hány kg :)
2012. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
19,5 kg :)) Látni rajta?Mert sokan azt mondják hogy "jó nagy gyerek",de nem dagi,hanem jó húsban van,mert magas is hozzá,eloszlik nagyjából rajta.Mikor kérdezik hány kg,el vannak halva olyankor,el sem hiszik... :D
2012. jún. 28. 20:12
 34/40 anonim ***** válasza:

hű nem semmi, de tényleg magas hozzá, én nem látom rajta

eloszlik :)

2012. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

szerintem azért annyira nem oszlik el rajta, azért is írtuk itt többen, hogy 1-1,5 éves, mert 2 éves korra már teljesen más alakjuk szokott lenni a gyerekeknek, neki meg olyan babás alakja van a hurkáktól :)

remélem nem bántón fogalmaztam :)


leírnád mikor mit és mennyit eszik? én fiam jóval idősebb, 15 kiló, neki meg híznia kéne, jól jönne pár tipp :)

2012. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sem oszlik el, nem tűnik magasnak, én fiam is 105cm, bár ő 3,4 éves és 16,5kg.

És vékony, izmos.


A kisfiad ne haragudj, de kövér. Gyerekorvos mit szól? Nem küldött vizsgálatra vagy ti is hasonló testalkatúak vagytok?

2012. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Igen, látni rajta, hogy sokat nyom.
2012. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

:) nem veszem bántásnak :) A gyerekorvos szerint sem kövér,soha nem mondta rá,és más orvos sem,pedig jó párnál jártunk már.Mindig csak mosolyognak hogy milyen kis massziv,de soha nem kövérezték le,pedig rá is kérdeztem.Sőt,volt olyan hogy megkérdeztem diétáztassam-e,elég csúnyán nézett rám,és mondta hogy eszembe ne jusson,teljesen egészséges.Nem eszik sokat,nekünk itthon kb 3hónapja alig eszik,nem tudom miért,reggelizni még csak-csak,de ebédeli nem hajlandó,legyen az főtt kaja,vagy üveges.A párom szüleinél eszik normálisan,levest,főételt,de ha ugyanazt akarjuk neki adni,akkor nem eszi meg,nem értjük.3 hónappal ezelőtt nem volt gond,olyan szépen evett mindent,és mindenkitől.Édességet egyáltalán nem eszik,csak néha rudit.Gyümölcsöt sajnos nem hajlandó enni,eddig legalább bannt,almát körtét evett néha,de már azokat sem hajlandó,csak néha 1-2falatot.Reggel-este 3-3dl gyerekitalt(nedtlé junior)iszik,1éves kortól ennyit iszik meg.A tejet nem birja sajnos.Tehát 1nap rendes ételt 2-3-szor eszik,ami reggel valami szendvics,vagy tojás,vagy virsli,ebédre ha nagyiéknál van normálisan eszik,ha velünk akkor megint valami hideget eszik,vagy néha pizzát csinálok,de van hogy nagyon ritkán pár kanállal itt is eszik a főtt ételből.Este van hogy nem vacsizik sokszor,a gyerekitalt leszámitva,de vacsira változó mit eszik.Inni vizet iszik,a is változó mennyit,de általában 1litert.Rengeteget mozog,meg nem áll fél percre sem.3héttel korábban született 3100g-mal.Ennyi jutott eszembe hirtelen :) Köszi hogy irtatok,és nem sértődök meg akik azt irták hogy kövér vagy dagi,mert nekem nem az :) Husi,de nem kövér.Ha a doki azt mondaná hogy diétáztassam mert kövér,természetesen mindent megtennék az egészségéért,és cselekednénk,de szó nincs ilyenről szerencsére.Lehet nem "jó"képeket tettem fel,hogy nehezen lehet látni,vagy olyat(is) kellett volna ahol ruhában van,és jobban lehetne látni hogy milyen,olyan mint egy 4éves.Nagyon sokan azt hiszik,ma is megkérdezték a játszón hogy ugye 4éves elmúlt már? :)

Erről jut eszembe,hogy most voltunk nyaralni,(3hete)és ugye a repülőn mivel 2év alatti,az ölembe kell ülnie,tehát nincs külön helye.Igy is intéztük a jegyeket..stb,atán indultunk volna beszállni a gépre,előtte ugye odadták a jegyeket,és a fiamnak is külön volt helye,mert azt hitték több mint 2 bőven,és hiába magyaráztam hogy még2 éves sincs,nem hitték el,igazolnom kellett...stb,telefonálgatás meg minden,végre elintézték,de emiatt majdnem lekéstük a gépet...visszafele ugyanezt eljátszották,csak ott nehezebb volt,mert nem magyarok voltak....na "röviden" ennyi :)

2012. jún. 28. 21:19
 39/40 anonim ***** válasza:

Az én 105cm-es, 16,5kg-os fiam:

[link]


csak azért linkelem be, mert nekem hihetetlen, hogy a fiad 104cm-es lenne ehhez a súlyhoz. De lehet, hogy tévedek.

2012. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Miért hazudnék?Nekem attól nem jobb,nem rosszabb.Pedig annyi,1hónapja mérték.Azért irtam hogy lehet nem "előnyös"képet tettem fel,nem annyira látszik.110-es ruhákat hord általában.
2012. jún. 28. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!