Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa tejpéppel érdemes...

Milupa tejpéppel érdemes kezdeni (asszem a legtöbb gyereknek az vált be, hallomásból mondom)? Ivós vagy kanalazós állagóra csináljam? Rögtön váltson ki egy étkezést? Hol van Milupa akció most?

Figyelt kérdés
5 hós, tápszeres gyerek; már gyümit vagy zöldséget eszik, de nincs teljesen kiváltva az étkezés, csak kitoljuk azt

2012. jún. 27. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
a milupa is teljesen jó, csak baromi drága. mi rossmann-os babydream- os pépet vettünk, nekünk nagyonis bevált. én úgy adtam a picinyeimnek hogy először ebédre esznek rendesen, és utána amennyit szeretnének, esznek a pépből is. 1-2 nap után ha nem történt semmi(gyomorgörcs, kiütések esetleg) akkor lehet folytatni, már egy teljes étkezéssel. amit még ajánlani tudok, hogy ne vegyél csokisat, ilyesmit, hanem gyümölcsöset, mert szerintem nem valami jó ebédre mondjuk csokis tejpéppel etetni a picit. meg még azt tudom mondani, hogy ne hagyd állni, mert meghígul, ja , és rendes pép állagra csináld, mert nekünk 1: nem ment át a főzelékes cumin, 2: a baba ha már szilárd táplálékot kap, kapja kanálból, mert roncsolja (a még ki nem nőtt fogakat is) ha sokáig van édes dolog a szájában, nekünk ezt a védőnő mondta.
2012. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van Müller a közeledben ott van Milupa tejpép 500g-os kiszerelésben,tehát dupla mennyiség,általában 1200Ft,de múltkor akciós volt és 990Ft volt ez a dupla csomag.

Úgy csináld ahogy a dobozon fel van tüntetve,tehát kanalazósra.Én annak idején bekevertem egy teljes adagot,gondoltam annyit eszik amennyi jólesik neki és megette az egész tálkányit :)Én ezt nem kóstoltattam és rögtön kiváltottuk vele az uzsonnát.

Mivel nem írod,hogy HA tápszert enne,így nem áll fent a tejérzékenység gyanúja,szerintem nyugodtan adhatsz neki egy adagot,majd ő eldönti,hogy megeszi-e mindet.

Ja,és én még szoktam belekeverni gyümölcspürét is.Egyébként mi is 5hónaposan kezdtük a hozzátáplálást és annyira belejött a lányom,hogy 6hónapos kora óta már csak reggel és este kap tápszert.Most lesz 11hónapos.

2012. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

06.29-ig a Rossmannban minden Milupa termékre 25%kedvezmény van.A Milupa tápszer 1499Ft.

2012. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

Megjártam a rossmannt és a milupa tejpépek holnapig tényleg 570 (asszem)ft-ba kerülnek. A babydream drágább volt. 250 g-ról beszélek.

2 gyümölcsöset, 1 igazi vaníliásat és egy 6hós kekszeset vettem. Kiváncsi leszek, bejön-e majd neki.

Nem szeretem nagyon a kanalazgatást, mert mindig belemászik a szájába kézzel is, nincs annyi kezem, h lefogjam. Ja, és a pihiszékben sem marad már meg. Várom, h üljön már és legyet etetőszék, mert ez így szenvedős...


Vajon mennyi időre lesz elég a 250 g pép? Ha 40-50 g-kat kell használni, nem sokáig...:(((

2012. jún. 28. 15:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, csak a9 hó feletti tápszerekre van kedvezmény, ha jól láttam, bár ott is nagyon hiányos polc volt...
2012. jún. 28. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

minden Milupa termék akciós,tehát a tápszerből is minden korosztálynak való.

Kb.5x-i étkezésre elég a 250g-os,ezért mondtam a Müllert mert csak ott lehet kapni 500g-osba Milupát(10x-i adag) és még teljes áron is csak 1200Ft,de hó elején nem volt 1000Ft sem,akkor bevásároltam :)

2012. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, müller nincs nálunk....
2012. jún. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!