Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kivagyok. Fog változn...

Teljesen kivagyok. Fog változni ez a helyzet? 1 éves kisfiam teljesen "meg van veszve"..

Figyelt kérdés

1 éves kisfiam teljesen "meg van veszve".

Állandóan elégedetlen,csíp,rúg,harap és akaratoskodik.

Még nem megy csak mászik nagy sebességgel,de csak az érdekli amit nem szabad.Ha elviszem onnan,ahol nem kéne lenni(akkor megfeszítve hátradobja magát és ordít.

Már teljesen tanácstalan vagyok,eddig olyan kis aranyosan eljátszott stb.A mellemet is ma kétszer megharapta szoptatáskor,de csak röhögött rajta én pedig üvöltöttem a fájdalomtól és vérzett is.Csak az én gyerekem ilyen?


2009. júl. 8. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6,5 hósom csinálja ugyanezt. Pont ezekkel a szavakkal viccelődtem én is " meg van veszve" :))
2009. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam 14 hónapos lesz. olyan szinten lett akaratos és hisztis, h csak ámulok és bámulok. a gáz a kajával van általában, nem akar enni soha semmit, amiben vitamin van, csak kiflit... ilyenkor még toporzékol is... minden etetés rémálom... fulladozásig képes ordítani és verekedni... azon golndolkodom ha most ilyen mi lesz ha 2 évesen jön a dackorszak???
2009. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is ilyen volt egy darabig,de aztán elmúlt(de szerintem nem végleg:) ).Ő is kb. ilyen idős volt,de ha vmi olyat csinál vagy affelé közeledik tereld el a figyelmét valamivel.pl.:odanéz mekkora virág,hasonlókkal tereltem el én is a figyelmét.Nem egyszerűű,de néha hagyni kell őket had fedezzenek fel dolgokat,persze ami nem veszélyes,aztán ugyis ráunnak.Remélem tudtam segíteni,a ciciharapással nemtudom mit kéne csinálni.
2009. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csinálom, mikor megharap, hogy odébb teszem őkelmét, és közlöm vele, nincs cici. Bármi mást teszek, kinevet, ez az egy módszer vált be. Ezután akárhogy panaszkodik, nem kapja meg a cicit jódarabig. Nem sokszor fordult elő, de muszáj valahogy megértetni, hogy nem szabad. Most 18 hónapos, most már érti, mi az hogy fáj. Van, mikor a saját kis kezébe harap bele,mert nem éri el a célját vagy nem kap meg valamit amit szeretne, ilyenkor mondja hogy fááááj, akkor jön anya gyógypuszija :-)))
2009. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen a kaja...2 napja alig akar enni.Szinte minden más fontosabb...jajjjj lányok...
2009. júl. 8. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
azt hittem nálunk van ez csak így. 4. napja, hogy szinte semmit nem eszik. kenyérfalatokat. azzal próbálom jóllakatni. na meg éjszaka kétszer megetetem álmában tápszerrel, mert tanácstalan vagyok. jön, harap, karmol, felmászik, leesik, üvölt. bezárom az ajtót, üti és ordít. szörnyű. én remélem, hogy a kánikulától van a kirohanása, de most megijesztettetek....
2009. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!