Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hólyagok jöttek ki a babám...

Hólyagok jöttek ki a babám szájába és torkán. A doktornő sárga lötyit írt fel amitől minden sárga és nem jön ki, na meg reggelre az egész arca olyan lett. Van valami más ecsetelő? 13 hónapos

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi is ilyet kaptunk, 1 hét alatt teljesen rendbe jött tőle! Fültisztító pálcikát mártottam a löttybe, azzal ecseteltem.

Ha beecseteled, utánna nem szabad enni inni 1-2 órán át.


Mindig megkóstolom a gyógyszert vagy amit felír az orvos mielőtt a gyereknek adnám.

Pont akkor voltam foggehérítésen mikor a lányomnak ez a szájfertőzése lett, és még jó hogy nem mentem be magamamnak is, mert oda lett volna a drága fogászati kezelés:)))


Fehér ruhát adj rá, abból kijön fehérítővel! Az arca olyan lesz míg ecsteled, de utánna 1-2 nap altt lekopik!

2012. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!