Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb teherbírású babahintár...

Nagyobb teherbírású babahintáról tudtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4,5 hónapos Kisfiamnak keresnék állványos babahintát, elektromosat. Sajna nem nagyon találtam, mert az összes, amit néztem 9kg-ig jó, Ő meg már most kb. 8,5 kiló.


Tudtok esetleg nagyobb teherbírásút?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2012. jún. 28. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy elektromos legyen? Mert vannak ezek az adamo típusú bölcsőhinták amik jó sokat bírnak. Fekve és később ülve is tudná használni. Szép súlya van amúgy a kisfiadnak!
2012. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ. Az Adamot sajnos nem tudjuk hová felfúrni, a lakásunk belmagassága 4,5 méter, és nem is olyan a födém, amibe bele merné fúrni a Férjem. Az ajtókeret meg azért esik ki, mert az ajtók ki lettek véve, ilyen reluxaizé van helyettük, így ki lett toldozva a keret. :(


Az elektromosat csak a személyes lustaságom íratta velem, többemberes Babácskánk van és jó lenne néha 10 perc pihi :)

2012. jún. 28. 11:38
 3/9 A kérdező kommentje:
És köszi a bókocskát is, nem kicsi a Kicsi :)))
2012. jún. 28. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a pénz nem számít akkor lehet kapni hozzá állványt is. Bár ez elég nagy helyet is foglal.

Elekrtomosban nem tudok segíteni sajnos.

2012. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
No, ezt nem tudtam, utána járok. Köszi szépen :)
2012. jún. 28. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a felfúrással nekünk is gondok voltak, mert gipszkarton mennyezetünk van és abba ugye nem lehet fúrni. Ki kellett kopogtatnunk a gerendát, de sikerült. :) Ja és még annyi, hogy tudsz hozzá rugót is venni és így még jobban fogja élvezni a babád a hintázást.
2012. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem, 30ezer az állvány, így, hogy házfelújítunk ez nem biztos, hogy belefér. Lehet addig, míg el nem költözünk normális plafonú helyre, a Férjem lesz az állvány, és lóbálja majd a gyermeket a hordozóban :D


Jó kis móka lehetett a gerendakeresés :)


Amúgy a Baba szereti, jól érzi magát benne?

2012. jún. 28. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerette, de már eltettük. Nem hajlandó beleülni mióta ülni tud. Pedig ahogy néztem a videókat akkor is imádják, főleg, ha leér a lábuk és tudnak rugózni :) Eltettem későbbre, mert 22kg-ig jó (a kötéltől függ), hátha később az újdonság erejével hat. Lánykám még csak most lett 9kg, úgyhogy egy darabig nem növi ki. 11 hónapos
2012. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 29. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!