Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo babahintáról tapasztalatok?

Adamo babahintáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám és neki gondoltam!Aki használja,írnátok véleményket?
2010. dec. 15. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
9,5 hós a babám, nagyon szereti. Odamászik alá és naponta 2x 3x jelzi, hogy hintázni szeretne. Kacag, visít benne. Mikor kisebb volt aludt is benne nagyokat, most már ülve hintázik. Szegénykémnek 4 foga jött felül egyszerre (3-on már túl vagyunk, "már csak" 1 jön). Azokon a napjain, mikor sírós és nagyon nyűgös volt, szinte csak a hinta nyugtatta meg. Nekünk nagyon bevált, csak ajánlani tudom.
2010. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom most 8 hós és éppen a múlt héten kapott egyet. Imádja, ha ki akarom venni belőle sír. De én a vateráról rendeltem, egy néni készíti. 7000.-Ft postaköltséggel és 2 nap alatt megjött. Ja és még színeket is választhatsz. Az egyik ismerősömnek van eredeti, de még ő is ledöbbent, hogy ugyanolyan, semmiben nem különbözik. Nyugodtan vedd meg.

2010. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd be itt a keresőbe, már más is kérdezte, van válasz bőven!
2010. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 15. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!