Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az idő és a víz a...

Milyen az idő és a víz a Balatonon? Holnap indulunk pár napra egy másfél éves kislánnyal. Fogunk tudni vele fürödni? Ilyen időben inkább ne? Milyen hideg vízbe lehet belevinni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig itt nézem meg az időjárás jelentést:

[link]


24-25 fokos vízbe szerintem nyugodtan bele lehet vinni a gyereket.

2009. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a víz hőmérséklete kellemes, de nagyon vigyázzatok a kislánnyal, nehogy beleigyon a vízbe, mert eléggé fertőző. Az én nagyobbik lányom (4 éves) pár hete lent volt anyósommal és a 2 éves unokahúgával a Balcsin, lányomnak a jobb szemén lett egy elég csúnya kelés (először azt hitték, hogy árpa), a másik kislánynak viszont a szája lett tele ugyanilyen kiütésekkel, nem bírt se enni, se inni, 1 hétig bent volt a kórházban. :( Mindketten nyeltek a vízből. Tavaly meg azért kellett hamarabb befejezni a balatoni nyaralást, mert a lányom minden átmenet nélkül hányni kezdett és nem bírta abbahagyni. És biztosan nem a kajától volt, mert ugyanazt ette mint mi, ha romlott lett volna az étel, akkor én is hánytam volna, mert iszonyat érzékeny a gyomrom. Szóval csak óvatosan! :)
2009. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolj a Cool Tv-re, élőben ott vannak, de elég hűvösnek tűnik az idő :(
2009. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi most éppen lent vagyunk, és ma egész nap esett, fújt a szél. Fürdésről szó sem lehetett. A víz tegnap még egész kellemes volt.
2009. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!