Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11.5 hónapos a babám, adhatok...

11.5 hónapos a babám, adhatok cataflamot fogzásra?

Figyelt kérdés

Egy foga sem volt 2 héttel ezelőttig és egyszerre indult meg neki 6 foga, tiszta véres az ínye szegényemnek alul felül, alul már áttört felül még nagyon duzzadt, ordít, sír egész nap alig bír aludni éjszakáink egy katasztrófák egy hete nem alszok csak 2-3 órát részletekben. A nagyobbik gyerekemet (3 éves) egyáltalán nem viselte meg a fogzás, ilyen hogy véres meg lila az íny még életemben nem láttam.

Kipróbáltam az összes létező praktikát a homeopátiától kezdve dentinox, dologél, adtam neki nurofent. Semmit se ér. Nagyon sajnálom őt is én is kivagyok. Egyszer adnék neki legalább éjjelre cataflamot vajon ártok vele? 1 éves kortól adható elvileg.


2012. jún. 28. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A cataflam ki fogja készíteni a gyomrát még felnőtteknek is kivételes esetben szabad szedniük,és kell hozzá K vitamin.
2012. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem erre az esetre a doki a germicid c kúpot javasolta. És mindig segített!!!Próbáld meg!!!
2012. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam már köszi...

nem TÖBBSZÖR adnám, hanem egyetlen egyre gondoltam hogy végre egy fél éjjelt legalább aludhassunk.

2012. jún. 28. 13:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Orvosotokat nem kérdezted? Ha jól tudom, vényköteles gyógyszer, fel kell íratni. (Gondolom a cseppekre gondoltál, mert a kapszulák nem adhatók gyerekeknek.) Úgyhogy mindenképpen kérdezd meg az orvost, és ha kiírja, tartsd be az utasításait, hogyan kell adagolni. Jobbulást!
2012. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is azt adom, mert más nem segít és van, hogy 1 órát sem alszom napokig. Ahány kg annyi csepp. Nyilván nem minden nap, de szerintem nyugodtan. Nekem a dokinő is mondta, hogy azt adjak, mert most éppen a 4 örlő egyszerre töri át az ínyét. Ja, most olvastam 11,5 hónapos, én is adtam neki 11 hónaposan, most 20 hós.
2012. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Állítólag van egy új kenőcs, a Gengigel Baby, most ajánlotta a védőnő, de még nem próbáltuk.
2012. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De. Az orvos mondta ha ELMÚLT 1 éves akkor adhatom azt is egy-két alkalommal. És a nagyobb gyerek miatt van itthon a cseppből. Tudom hogy fel kell iratni.

Azért kérdezem hogy egyrészt adta e már más (de már látom hogy igen) másrészt hogy most ez a 2 hét vajon számít e annyit.

2012. jún. 28. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Ha orvossal megbeszélted, akkor persze, hogy add (bocs, de ez eddig nem volt világos). Az a két hét nem oszt nem szoroz. Kisfiamnak 4,5 hósan volt rotája, kiszáradás ellen valami Hydrolit-et vagy mit (nem emlékszem már a nevére) írt ki a doki, valami édes lötty volt, 1 éves kor utántól lehetne elvileg adni, de bizonyos esetekben doki kiírhatja hamarabb is. És akkor nem 2 hét különbségről volt szó... Még egyszer jobbulást!
2012. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 28. 13:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Úúúúú szegényke! Minket 4 kikészített :( Mi van akkor ott ha 6....! Hááát én ilyennel a dokit hívnám! Elmondanám részletesen és nem hagynám magam lerázni érvelj a két héttel..... de csak úgy ne add mert isten tudja mi történhet..... ilyenkor történnek mindig a bajok.....! Kérdezd meg őt mondom!
2012. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!