Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fenyő gyerekszoba bútort hol...

Fenyő gyerekszoba bútort hol vegyek? Ötleteket várok!?

Figyelt kérdés

A most 20 hónaposomnak, és a picinek, aki szeptemberben fog születni. 2 db rácsos ágyat szeretnék, melyek később átalakíthatóak lesznek rács nélkülivé, egy pelenkázó komódot, és egy kisebb szekrényt. Használt is szóba jöhetne, de így kompletten sehol nem találok, ha meg úgy szedegetem össze innen-onnan, akkor tuti nem lesznek egyformák.

Előre is köszönöm!


2012. jún. 28. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nem tudom hova valósi vagy,de mi itt csináltattuk.Mondjuk a mi kiságyunk sima nem átalakítható,de csinálnak mindenfélét.
2012. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A link lemaradt: [link]

De egyébként a mi kisfiúnk 18 hós kora óta leesésgátlós ágyba alszik,soha nem volt semmi gond vele,én a nagyobbnak már nem csináltatnék rácsos ágyat.

2012. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, soproni vagyok, szóval még viszonylag közel is van! Már felvettem velük a kapcsolatot.
2012. jún. 29. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy segíthettem!
2012. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!