Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Citromsárga gyerekszoba...

Citromsárga gyerekszoba másfél éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszene, párom viszont azt mondja, nem lányos! De én kiegészítőként micimackós szivacs figurákat ragasztanék a falra, meg adott a kék sötétítőfüggöny! És szerintem úgy jól nézne ki, csak párom elbizonytalanított! Véleményeteket leírnátok a színről?
2012. ápr. 9. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem teljesen semleges a sárga szín. Mi kékkel kombináltuk, a plafon és a sötétítő lett világoskék.

Jól néz ki:)

2012. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
A mi lánykánk is citromsárga szobában alszik! :) Világoskék dekorcsíkkal,amin csillagok és holdak világítanak,foszforeszkálnak. A bútor is kék és sárga ajtós felváltva. Nagyon csajos szoba,habszivacs figurákkal díszítve. Azért mert lányunk született,nem fog rózsaszínben pompázni mindig.
2012. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálunk is adott a sötét kék sötétítő, és a világos kék függöny! És szerintem jól mutatna, és nem lenne fiús, mint a férjem mondja!
2012. ápr. 9. 11:58
 4/18 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék kimondott habos babos lányszobát, ezért gondoltam erre a variációra! Legközelebbi festéskor már úgy is lesz bele szólása, addigra már el fogja tudni dönteni, milyen színű szoba tetszik neki! Most másfél éves, szerintem egy 5 év múlva lesz majd csak újra festés!
2012. ápr. 9. 12:00
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
2.vagyok! Nálunk redőny van,ezért a dekorcsíkkal harmonizáló kék drappéria van masnival. Nagyon feldobja a szobát. 9 hós a lányom. Januárban költöztünk,totál ugyanilyen volt az előző gyerekszobánk is. Pont azért csináltuk ugyan ilyenre,hogy meglegyen a babó komfortérzete. Egy jó darabig mi sem festünk!
2012. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Sztem pedig nagyon klassz lenne a sárga szoba :)
2012. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is teljesen rendben van a citromsárga a sötétkék "kiegészítőkkel". Ne hagyd magad elbizonytalanítani :DDD
2012. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk én a citromsárgát abszolút nem szeretem, persze ez ízlés dolga, szerintem is semleges szín. Narancssárga talán kicsit lányosabb, és a kék ahhoz is megy. A citromsárga kékkel szerintem viszont már elég fiús.
2012. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Mutass neki a neten képeket. Bár nekem nem tetszik a sárga-SÖTÉTkék páros, inkább a világoskék, de ettől eltekintve szerintem sem lenne fiús.
2012. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Kislányunk szobája is citromsárga. A szekrénye és az ágy támlája rózsaszín-fehér. Szerintem is kislánynak, kisfiúnak is jó.
2012. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!