Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A HIPP-es granulátumos teába...

A HIPP-es granulátumos teába van cukor? Ami 4 hós kortól adható. Hogy kell adagolni, mennyi vízhez mennyi kell?

Figyelt kérdés
Kislányom csak anyatejes, de ebbe a melegbe próbálgatok neki plusz folyadékot viszont a vizet nehezen fogadja el, és erre gondoltam.Most tölti a 4 hónapot.
2009. júl. 8. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Minden babás élelmiszeren rajta van a tájékoztató, hogy miből mennyit, meg kellene nézni!
2009. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj fel a hipp.hu-ra, ott meg tudod nézni!
2009. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van benne cukor, mi az alma-citromfű variációt isszuk, de én nem teszek bele annyit a vízbe, mint ami elő van írva, mert úgy nagyon édes. A 300 ml-es cumisüvegbe teszek egy mokkáskanállal. A kisbabák ízérzékelése még sokkal kifinomultabb, így jobban érzik az ízeket.
2009. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100 ml vízhez 1 púpozott teáskanál granulátumot ír, de én soha nem teszek hozzá annyit, főleg hogy ilyen melegek vannak, csak annyit hogy legyen egy kis színe.
2009. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is adtam a fiamnak ennyi idősen, de nálunk elvette az étvágyát, pedig dupla annyi vizet tettem hozzá mint amennyit írt. Áttértünk a Mecsek baby, meg a babamosoly teákra. Jók ezek a hippesek, meg nagyon könnyű összedobni, de szerintem nagyon édesek, és ha meg rászokik akkor győzd anyagilag, ha már nagyobb lesz a gyerkőc. Van akinél egyébként nem vette el az étvágyát a babának. Szerintem próbáld ki és majd meglátod, hogy a te babádnak mennyire jön be, és kevesebbet eszik-e utána.
2009. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!