Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kecskeméti Bébiételekben és a...

Kecskeméti Bébiételekben és a hipp granulátumos teákban lévő hozzáadott cukor árthat a babának?

Figyelt kérdés
azt láttam rajta hogy glutén mentes de a cukor kissé aggaszt...ezenkívül sokba rizsdara rizskeményítő is van
2009. jan. 13. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A rizzsel nincs semmi gond, de a cukor sztem nem jó:(

Én meg sem veszem ami cukrozott.

2009. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azokat próbáld választani, amiben nincs hozzáadott cukor. elég sok olyan van, amiben csak a gyümölcs saját gyümölcscukra található meg. a többi hozzáadott dolok egészséges, azokkal semmi baj, hogyha jó minőségú kajkót veszel. próbálj olyat választani!!! pl. kecskeméti, hipp, mert én láttam már olyan no name bébikaját, amiben E nemtommenyi volt, de megnéztem itthon, hogy mi az és térfogatnövelő volt. szóval azért nézd meg, hogy mit veszel...
2009. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!