Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajvágás tippek 15 hónaposnak?...

Hajvágás tippek 15 hónaposnak? Ti hogy csináljátok? Vizesen, szárazon? Ollóval v géppel?

Figyelt kérdés
A teleshopban reklámozott just a trim (azt hiszem így), elemes hajvágó fésűt próbáltátok? Bejött? Hangos?
2012. jún. 29. 08:09
 1/5 Sókristály ***** válasza:

Ami biztos, hogy szárazon. Az ennyire ritka kis hajat ha bevizezed, nem látod a formáját. 3 éves lányomnak a fodrász is szárazon vágja a haját.

Az olló vagy gép kérdés pusztán a kézügyességeden és a gyerek türelmén múlik.

És egy gyakorlati tanács. Olyan helyre ültesd, ahol körbe tudod járni, és adj valami tiltott dolgot a kezébe: távirányító, telefon, vagy nasit. Én anno a fiúkat a hintában nyírtam, de jó az etetőszék is.

2012. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fodrászhoz hordom a fiamat, most megy harmadszor, szintén 15 hónapos. Neki sok haja van, ezért itt már megy a divatozás, olyan menő hajat vág neki a fodrász. Kell hozzá gép is, és olló is. A párom ölében ül, a fodrász a rutinjával két perc alatt végez, és nem csak letolva van (nekem az nem jön be). A fejét a párom fogja le, én meg elterelem a figyelmét, különösebb gondja nincs vele.
2012. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fodrász vágja neki, szárazon. Ollóval vágja, mivel nem rövidre kell vágni, hanem formára. Neki elég nagy haja van, szóval frizurát csinál neki. :)
2012. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szárazon vágom a kisfiaim haját (15 hónaposak) géppel. Jól tűrik, még tetszik is nekik. A teleshopos hajvágót nem ismerem, nekünk Philips van.
2012. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én kisfiamnak is sok haja van. Először fodrász vágta, ami katasztrofális volt, lehet, hogy nem volt tapasztalt ebben... Másodszor mi vágtuk le neki, ugyan nem sírt, mert mindennel el lett terelve a figyelme, de nem is lett túl jó a frizkója. A gépet csak bekapcsoltuk, már készen volt, úgyhogy azért nem tudtuk azzal megpróbálni sem. Azt hiszem felkutatok egy tapasztaltabb fodrászt. Köszi, hogy írtatok!
2012. jún. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!