Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki megmondaná, hogy ez...

Valaki megmondaná, hogy ez normális széklet-e egy anyatejes babánál?

Figyelt kérdés
Ma reggeli kakinál, sok apró kis fekete vmi volt a székletében a kisbabámnak, mintha vmi sok kis fekete szösz, de mégse tudom, hogy mi volt.Csak anyatejet kap. Másnak előfordult ilyen? Védőnéni szabin van, így tőle nem tudom megkérdezni. Amúgy semmi baja, tök jókedvű mint máskor is. Tiszták vagyunk, rengeteget takarítok, mégis a babám ujjai közt sokszor úgy meg tud állni a kosz, én nem is tudom honnan szedi össze. Lehet azt nyalta be és nem tudta lebontani a kis szervezete? 5 és fél hós baba anyukája
2012. jún. 29. 10:50
 1/1 Bubu18 ***** válasza:
Nálunk igen.De kiderült hogy párom banánt adott enni neki és nekem nem szolt! Ilyen időben az hogy izzad persze hogy koszos lesz neki az ujja között! Nálunk is probléma meg a nyakánál pedig ha viszem orvoshoz előtte is meg fürdetem és még is.
2012. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!