Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetted/fürdetnéd így a...

Fürdetted/fürdetnéd így a babádat? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 29. 20:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem láttam ilyet,de ha valaki megtanítana akkor igen.Látszott a babán,hogy élvezte,teljesen ellazult :)
2012. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban mikor először fürdettem, ordított a baba, azt sem tudtam hogyan fogjam, és mutatta a csecsemős, hogy ha "belógatom" a folyó víz alá megnyugszik. Nem akartam elhinni, határozottan alátartotta, és valóban megnyugodott :)
2012. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltakozott ellene a baba.

Igen, lehet, hogy kipróbálnám ezt a módszert.

Milyen szép, formás ez a kisbaba. :)

2012. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nagyon Édes egy kisbaba, de nem baj, hogy a köldökét éri a víz?
2012. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, de a mi mosdónk ennél jóval kisebb, a nagy kádba meg nem tudnám belógatni, leszakadna a derekam, a babám már egy hónaposan 5 kilós...

Na IKEÁs törölközőnk nekünk is van. :o)

Amúgy fürdés után rögtön jön a szopi, akkor teljesen lelazul, ha addig nem is. :D

2012. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Jaj, most újra babázhatnékom van! :)

Az látszik, hogy nem magyar kórház! Nálunk elvitték a babákat, mint a liszteszsákokat, az összes kicsi ordított, meg se lehetett nézni a fürdetést.

Szívesen megtanulnám, ilyen boldog, békés babát rég láttam.

Nekem csak az volt a furcsa, hogy belefolyhat a fülébe a víz és áztatták a köldökcsonkot.

2012. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép :'') Igen fürdetném.Tényleg amúgy a köldökcsonkját nem baj hogy víz éri?
2012. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt látni. Ügyesen csinálta, hogy a kis orra és szája nem csorgott tele vízzel. Amúgy a köldökcsonknak nem árt?
2012. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen fürdetném így:)
2012. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát lányok, h én nekem is legyen már egy kis sikerélményem, leírom, h a 2. babám első alkalomtól úgy fürdött, mintha az neki járna....:)Se sírás, se semmi, csak mosolygás, élvezte elejétől a végéig....:) A ami napig így van, csak mostmár pajkos és fröcsköli a vizet....:)

(Fiamnál nem ez volt , ő kb. 2 hónapig visítozott még a víz láttán is, aztán persze megszokta...)

2012. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!