Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparácios szorongás 13...

Szeparácios szorongás 13 hónaposan? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Pár napja teljesen megváltozott a kisfiam. Eddig simán elvolt egy órát is a jarókába most 5 perc után sír. Állandóan jön utánam és a legmeglepőbb hogy fél éves kora óta nem kell altatni most két napja csak a kezembe alszik el. Pedig eddig olyan ügyi volt. Hagyjam? Hogy kell kezelni? Meddig tart?

2012. jún. 29. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet.

A fiam 20 hós volt amikor egyik napról a másikra nagyon anyás lett. Azóta eltelt több, mint 2 hónap. Most már néha apát kéri az alváshoz.

Csak én altathattam, etethettem, stb.

Én mindig vele voltam, ha kérte, igényelte.

2012. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

12 hónapos, nagyon-nagyon-nagyon anyás, sokat van még ölben mindig, de olyan is van, hogy szépen eljátszik és sok ideig, aztán egyszercsak rájön valami,és rohan hozzám: felveszem,megölelem, mondom neki,hogy itt van anya,szeretlek, és aztán ha megnyugodott megy is megint dolgára.


Bár igaz, ő soha nem volt járókában.

Tényleg, nem kicsi már az a járóka neki??

2012. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!