Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell hasznalni a glicerin...

Hogy kell hasznalni a glicerinum boraxatum szajpenesz elleni keszitmenyt?

Figyelt kérdés
Az jo ha a cumisuveg cumijat bekenem vele? Minden etetes elott kell hasznalni? Meddig?
2008. máj. 1. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én igyekeztem mindig evés után bedörzsölni száját. Egy gézdarabra öntöttem rá és az ujjam köré tekertem, majd a kis nyelvét áttöröltem vele, és az ínyét is. Próbáltam sokféleképpen, de ez bevált.2-3 nap után már nem volt. Igen, lehet cumira is. De evés után a legjobb, mert akkor már semmi se kerül a szájába egy darabig. Ez olyan mint a fogmosás, te se eszel utána egy ideig.

Sok sikert.

2008. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is gézdarabot tekertem az ujjamra, és azzal töröltem át a nyelvét, ínyét, ahol csak tudtam.
2008. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!