Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezd már rendesen...

Mikortól kezd már rendesen gügyögni? és puszit adni? : ) 1 hónapos pici anyuja

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

:D Nem vársz picit sokat attól a picurkától?

Igazi Puszit majd legkorábban 8-9hónap múlva, visszafeleselni 3hónap múlva kezd majd:)

Addig élvezd a maszatmentes csendet:D

2012. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gügyögni nem sokára meg nagyokat vigyorogni..(1-2 hónap és hallhatsz babahangokat:))

puszi ügyben nem tudoma 17 hós fiam még csak a levegőbe cuppog de oda nem nyomna egyet az arcomra:)

2012. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 3 hónaposan kezdett igazán gügyögni. Előtte csak az "E" betű volt a menő. Most 11 hónapos és még nem ad igazi puszit. Olyat csinált már, hogy a tátott száját hozzányomta az arcomhoz. Én puszinak vettem :)))
2012. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Puszit az én fiam 11 hónaposan kezdett el adni, azóta igazi puszi gép lett belőle, a képeket, játékokat, stb., mindent amit szeret megpuszil ha épp olyanja van.

Gügyögni kb 3-4 hónaposan kezdett.

2012. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!