Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt valaki így? Csak anyateje...

Járt valaki így? Csak anyatejes a babám, de nem gyarapszik megfelelő ütemben, de vérvételből kiderült, hogy minden rendben.

Figyelt kérdés
A gyerekorvos azt mondta, hogy 4 hónapig csak szopi, és utána jön az alma és a többi. Nem lesz ez korai?
2012. jún. 30. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3,5 hós picim is anyatejes, én meg mindig azt érzem, hogy nem eszik eleget, aztán nő mint a gomba. Kérdeztem a védőnőt, hogy adhatok-e neki már valamit, azt mondta, egyrészt azért nem, mert ugye gyarapodik, nincs szüksége rá, másrészt 6 hónapos kor alatt nem igazán etetünk még. Úgyhogy a kérdésre válaszolva korai.
2012. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xStefix ***** válasza:
Mit jelent a nem megfelelő ütem?
2012. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem korai,hogy 4 hónaposan elkezd kóstoltatni az almát.TUDOM mindenhol azt "verik" az anyukák fejébe,hogy 6 hónapos kor előtt elkezdni hozzátáplálni ördögtől való;de szerintem nem így van.Ha az orvos is azt mondta,akkor egész nyugodtan lehet.Mellette úgy is szoptatnál még,nem?Tehát az anyatejet így is megkapja;csak még pluszban kap olyan tápanyagokat,amikre ezek szerint az ő szervezetének igen is szüksége van.Nem minden gyermek azonos igényekkel bír;lehet neki "kései" lenne a 6 hónapos kort kivárni.Nekem majdnem 5 hós a kisfiam és kb 1-1,5 hete adok neki almát,barackot.Nekem nem indokolt,de én úgy látom hogy ő már érett rá.Persze mellette szopizik is.
2012. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet 4 hós kortól hozzátáplálni, de ha nem nő adjál neki plusz tápszert.
2012. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:
Ó, ha az orovosok ezt annyira jól tudnák.....
2012. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!