Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha rendesen gyarapszik, miért...

Ha rendesen gyarapszik, miért akar enni minden órában? Vagy csak hiszti?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hetes és óránként kér enni. Eleinte azt mondtam oké, mert sír, így cicire raktam. De már nem tudok tőle semmit csinálni. Folyton enne és csak így nyugszik meg. Mondták,hogy lehet túl híg a tejem vagy túl zsíros, amit nem tud megemészteni, ezért nem is gyarapszik. De ő igen, mert már 6kg. és 3,6kg-mal született. Ha csak hiszti, akkor mit tudok tenni ellene?
2011. szept. 6. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Nincs ilyen pici babánál hiszti, valami baja van.

Biztos, hogy éhes? Szerintem inkább valami baja van, és a cici nyugtatja meg. Én nem tenném mellre óránként. Bár lehet növekedési ugrás is, de azért óránként nekem nem kért olyankor enni.

2011. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes korban van egy növekedési ugrás és ezért éhes egyfolytában :) nálunk ez kb. 3 napig tartott utána visszaállt minden :) mi most a 3 hónapos növekedési ugrást várjuk, akkor megint ugyanez lesz :)
2011. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem holnap lesz 5hetes a kisfiam és 3 napja ő is ezt csinálja. Fogalmam sincs,hogy mi lehet a baja. Már mindent kipróbáltam. Párom szerint csak társaságra vágyik de hiába próbálok csak összebújni vele vagy beszélni hozzá vagy bármit csak akkor nyugszik meg ha cicit kap. Együttérzésen kívül nem tudok mást...
2011. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem lehet h a hasa fáj?

Az én lányom is csinálta ezt, h óránként akart enni, aztán amikor már 4-5x szopizott óránként, akkor mondtam ilyen nincs és fogtam kimentem vele sétálni, babakocsizni. Mert azért valamikor pihenni is kell a gyomrának. Lehet már azért sír és kéri a cicit, mert fáj neki a hasa. Néha azért, hagyd h legyen meg a legalább másfél óra két evés között.

2011. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahogy az első válaszoló írta, tényleg valami más baj volt. Be van gyulladva a füle. Tegnap már elviselhetetlenül sírt egyfolytában, így elvittük az ügyeletre és ott mondták, hogy be van gyulladva a füle. Kapott rá amoxicillint meg paracetamolt. Most éjszaka egyhuzamban 6 órát aludt. Remélem most már minden rendben lesz. Köszi a válaszokat!
2011. szept. 7. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!