Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szúnyogcsípés! Mivel lehet...

Kerria kérdése:

Szúnyogcsípés! Mivel lehet kezelni, és mi használ? 7 hós

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rákerestem már hasonló válaszokra, de megzavart, hogy hasonló korú babának Fenistilt javasoltak. A betegtájékoztatóban úgy emlékszem 2 éves kor alatt nem javasolt!


Ti mivel kezelitek/kezeltétek az ilyen idős babák csípéseit?


Köszönöm a segítséget!



2012. júl. 1. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem anyósom mondta,hogy szódabikarbónát kell feloldani vízben és vattával áttörölni a csípést.Még nem próbáltam,mert nem volt rá szükség,de 1 próbát megér.
2012. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
aloe vera spray, vagy krém.
2012. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Szódabikarbónát még ma kipróbálom, aloe-t pedig holnap veszek akkor!

2012. júl. 1. 12:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Ecetes víz!
2012. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sudocreme
2012. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sudocremmel kenegettem eddig, csak olyan sok van, hogy gyakorlatilag lassan testápolóként használhatjuk :s


Ecetes víz nem teszi tönkre a baba bőrét?

2012. júl. 1. 16:05
 7/11 anonim ***** válasza:

sudocremes vagyok...hát hol csípték ennyire össze szegényt?

Egyébként nem baj ha bekened vele az egész gyereket, én kipróbáltam és garantáltan nem viszketett utána a szunyogcsípésem, és kb 2 nap alatt elmúlt.

2012. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

reggelre tiszta csípés volt.... a szobájában támadhatta meg, pedig szúnyoghálónk is van...


engem is szeretnek, de úgy látszik most a babám kellett neki(k).

2012. júl. 1. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Az aljasok, ma van gyógyszertár, szaladj el és vegyél olyan gyógyszertári rázókeveréket ami szunyogcsípésre jó, az enyhíti a viszketést, ha a sudocreme nem vált be.
2012. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na, olyan szert vettünk a patikus javaslatára, ami eddig úgy tűnik hat. Már nem olyan duzzadtak, és kisebbek is lettek, és enyhült a vörösségük is. Nem utolsó sorban, azt hiszem sikerült lecsapnom a galád vérszívót!


Suspensio zinci aquatica- remélem jól írtam a nevét, csak ajánlani tudom mindenkinek. Az ára is baráti :)

2012. júl. 3. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!