Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma éjjel óta 37,7 a 8 hós...

Ma éjjel óta 37,7 a 8 hós babám testhője a popsiban mérve. Tudom hogy ez még nem láz, de az nem baj hogy már régóta hőemelkedése van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

de baj! az is jelez valamit

lehet, hogy csak egy kisebb vírust

de vidd orvoshoz!

2009. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez nem hőemelkedés! le kell vonni belőle 0.5-öt, akkor az már csak 37.2, ami tökéletes!! ne aggódj.

lázat csillapítani végbélben mért 38.5 fok felett kell!!mert abból is levonva 0.5-öt, 38 fok lesz és onnantól kell adni kúpot.

neked nem kell aggódni!!

egy védőnő...

2009. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne aggódj, ez nem láz,nem hőemelkedés. a babák hője alapból kicsivel magasabb mint a mienk, tehát ne is várd nagyon, hogy 36.6 legyen neki. 37 körül mozog a normáltesthő, kicsivel felette. szóval nálatok minden ok! ha nem látod rajta, hogy fáradékony lenne, étvágytalan, aluszékony, nagyon sírós, akkor semmi baj nincsen. szerintem mérni is felesleges a hőjét, ha scak nem érzed úgy, hogy másképpen viselkedik a babád.

megmondom őszintén, az én fiam 10 hós, kb 6 hós korában mértem meg utoljára a testhőjét, amikor oltást kapott. akkor is csak az oltás miatt.

2009. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!