Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van koztetek olyan aki sajat...

Van koztetek olyan aki sajat maga varrt/varratott hordozokendot?

Figyelt kérdés
milyen anyagbol? hany m hosszu-szeles? mire kell odafigyelni?

2012. júl. 1. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még nem varrtam, de találtam hozzá-e jó oldalt.


[link]

2012. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen nekem van. Nővérem varrónő. kb 7 m hosszú, a szélessége meg olyan 30-40 cm nem tudom pontosan, így volt az anyag és nem vágattam szét. ha elől kötöm, akkor félbehajtom, hátul kötéssel még hadilábon állok, félek egyedül próbálkozni vele.


Sima pamut anyagból van, nem sztreccses.

2012. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp keresztszálas anyagot szabad csak használni, sima pamutot TILOS! A hordozókendők séeciálisan szövött anyagból vannak, így nem fordul elő, hogy a baba súlyától megreped, szétszakad. Emellett ez a szövés úgy viselkedik, hogy megkötéskor a szálak egymásba kapaszkodnak, így a kendő nem lazul meg, nem oldódik ki könnyen. Köss csak meg egy simán szövött anyagot és látod, hogy könnyen szétcsúszik. Én ajánlom , hogy vedd meg legalább a,legolcsóbb nandut, használtan már 4000 ft-ért kapsz jó hosszút. A hordozókendő anyag,ennél olcsóbban nem fog kijönni.
2012. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként kötéstípustól és anyuka méretétől függően egy kendő 2m-től 5 m hosszú lehet. De az 5 méteressel már egy jól megtermett xxl-es apuka is tud kötni. Ennél hosszabb felesleges, csak akadályoz.
2012. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
en erdelyi vagyok, itt nem lattam meg uzletekben, azert gondoltam hogy varratok egyet! koszi a valaszokat!
2012. júl. 2. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!