Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznaltatok mar hordozokendot...

Hasznaltatok mar hordozokendot? Hogy valt be? Milyen markat vagy fajtat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én babaerszényt használok.Kényelmes, nem kell kötözgetni és összehajtva akkora mint egy pelenka.
2009. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

én innen rendeltem, télen jó is volt mert kevesebb ruha kell a gyerekre, melegíti a 200 réteg kendő. de ilyen melegben szerintem borzalmas. a babának is meleg és neked is.... van mei-tai-om is, az sokkal jobb, de megmondom őszintén, most már egyiket se venném meg : ) jópofa dolog ez a felkötöm a gyereket, de sokkal egyszerűbb megvenni egy kengurut és simán belerakni. ma már gyártanak olyat ami ugyanúgy tartja a hátát meg a fejét mint egy kendő, sőt, talán még jobban is. neked meg egyszerűbb, mert nem kell kötözgetni, csak felcsatolni.

2009. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is erszényem van, nem kell kötözgetni, nem is olyan meleg. Babakozelben.hu-ról rendeltem. Ott leírják a kendőről, meg erről is, hogy mi az előnye, hátránya, nézd meg szerintem, és az alapján, hogy neked mi a fontosabb szempont, tudsz választani. Nálunk a baba is nagyon szereti, olyan jókat alszik benne.:)Ja először én bénáskodtam ezzel is, de már belejöttünk, én örülök, hogy vettem.:)
2009. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!