Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen autója van?...

Kinek milyen autója van? Megbízható? Vélemények? Babánk született és nagyobb autóra van szúkségünk. Máshova is feltettem már ezt a kérdést.

Figyelt kérdés
Férjem sportosabbat szeretne, én családit, így kompromisszumként dieseles kombi lesz. Ő hajlik az audi és a bmw felé (férfi - legszívesebben sportkocsit venne 2 személyeset :)), nekem az a lényeg, hogy tágas, megbízható, alacsony fogyasztású és könnyen parkolható autó legyen, mert én is sokat fogom használni. 4-5 évesnél öregebbet nem akarunk.
2009. júl. 9. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Én most januárban cseréltem le a kocsiat (honda civic 1.8 sport szerelmem...:) )egy peugeot partner tepee-re. Nagyon fasza kis gép, 1,6-os dízel, de esküszöm van benne mondjuk 130-ig akkora nyomaték, mint a hondámban volt :)
2009. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Unokahugomnak Opel Astràja van! Két kis gyerekkel, laviroz Pesten, és könnyen megold mindent! Az auto is megbizhato, keveset is fogyasz! De se nem kombi, se nem disel! Csak ugy irtam! :D
2009. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk opel zafira van. Nagyon szeretjük, eddig semmi gondunk nem volt vele. Óriási csomagtér, ha pedig jön a párom lánya, a csomagtérben lévő ülést felhajtjuk neki, ő ott ül. Én hátul a lánnyal, a fiam meg elől az apjával:) Nálunk így néz ki egy családi utazás:)
2009. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szeritnem egy gyerekkel nem kell családi, kombi autó, de ez a te dolgod. A nagyobb autókkal nehezebben parkolsz, márpedig elvileg te rohangálsz majd a gyerekkel többet.
2009. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Opel Astra kombink van. Pont befér hátulra a babakocsi, kényelmes vezetni, nem fogyaszt sokat.
2009. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Opel Vectra Kombi. Hátra szoktuk tenni a gyerekülést, és én is hátra ülök. A csomagtartóba eszméletlenül sok cucc befér (ameddig nincs esernyőkocsitok, a nagy babakocsinak bizony kell a hely). A beltere nagyon tágas. Megbízható, strapabíró autók az Opelek (és szerintem akár az Astra akár a Vectra -új modellek- még elegáns is tud lenni). 1,9-es dízel, 6 -ot fogyaszt. Azt nem mondanám, hogy könnyen parkolható, mert bazi hosszú :-). Mi abból a meggondolásból is vettük, hogy második baba is lesz.
2009. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha az Audi és a BMW az egyik kiindulási pont, akkor eléggé félve írom le, hogy mi a KIA C'EED-re esküszünk - nem ugyanaz a kategória :-)

Nekünk Kia C'eed SW-nk van. Nagyon jó, bár a miénk benzines, de nagyon jó a fogyasztása, óriási hely van belül, nagy csomagtartó, kényelmes ülések. Könnyű vele parkolni is. Nem utolsó sorban 7 év teljeskörű garancia van rá, bár úgysem romlik el :-) Ebből a típusból még nincs 4-5 éves.

2009. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A Vectra szerintem nagyon jó, és a használt árai is lementek, mióta nem gyártják. Mi is idén vettük és nagyon jó az ár-érték aránya számunkra
2009. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még a vectrához annyit fűznék hozzá, hogy egy opel szervizes barátunk azt mondta, amikor autót kerestünk, hogy az opel dízelje nem jó, mindenképp benzineset vegyünk
2009. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Ford Mondeonk van! 3 éves nem kombi mégis hatalmas a csomagtartója! 5l fogyaszt,tágas,kényelmes,sok extrával! Egy álom vezetni! "Annyi hogy elég hosszú autó!"
2009. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!