Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a Rossmanos BABYDRE...

Vélemények a Rossmanos BABYDREAM 3-astápszerről. Szeretik a babák? Megbízható a minősége?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak veszek alkalmanként Rossmann tápszert. Szerintem semmi gond nincs a minőségével, de ízre nem annyira édes,mint a Mildibé, és a DM-es Babylove tápszer.

Laktató táp.Kisfiam gyümölccsel,pudinggal eszi,ezért nem tudom,hogyha magában inná,akkor mennyire ízlene neki.

Szorulást sem okozott neki.

2010. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A kislányom szinte minden tápszert megiszi, kivéve a rossmann-ost, elég rossz íze van, ahogy előttem is írták, nem édes, olyan fura. A dm-es is árban kb ugyanannyi, azt szinte minden gyerek szereti. (Babylove 3-as 500 g 1149 Ft)


20 hós kislány anyukája

2010. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!