Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom egy hét mulva lesz...

Kislányom egy hét mulva lesz 5 hónapos. Egy hete elég rosszul eszik, keveset. Csak este eszi meg a rendes adagját. De ma már eljutottunk oda, hogy még semmit sem evett. Csak a teát és a vizet inná. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

ki boritottam ma már a tápszert és a tejet is:(vittem ma a körzetihez, azt mondta,nem piros a torka,láza nincs..36.8 volt végbélben.

ez lenne a fogzási sztrájk?mit tegyek?


2009. júl. 9. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a foga, de akár a meleg is. Nekem sem eszik úgy a fiam ahogy szokott. Valamelyk nap is evett 13.30 és utánna semmit még lefekvés előtt sem volt hajlandó enni egy ml-t sem, csak teát ivott. De így is átaludta az éjszakát, izag reggel meg nem győzte nyelni az anyatejet. Nem tudsz vele mit csinálni, ha éhes úgy is eszik, de inni adjál neki azzal kínáldd meg gyakran ebben a melegben amúgy is megszomjazik hamarabb.
2009. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike:)
2009. júl. 9. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!