Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 5 hetes és éjszaka...

A kislányom 5 hetes és éjszaka nem akar a kiságyában aludni. Csak 10-15 percet utána mindig sír ugy hogy már öklendezik is. Hogyan tudnám vissza szoktatni, hogy ne köztünk aludjon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne szoktasd egyáltalán közétek. Több oka lehet annak, hogy éjjel nem alszik.

1. Felcserélte a nappalokat és az éjszakákat.

2. Éhes.

3. Fáj a pocija.

Hogyan sír? Fájdalmasan?? Vagy csak nem bír elaludni? Hallgasd meg?

Próbáld meg az ágyában altatni. Ha sír vedd fel, de csak picit, amíg megnyugszik, majd tedd le. És így tovább...Sokáig fog tartani, akár egy órát is, de meg kell tanulnia önnállóan elaludni. Akkor tud nagyokat és nyugodtan aludni. A babaalvással kapcsolatban nekem sokat segített a www.kismamablog.hu. Vida Ágitól kérdezhetsz is. Az én kisfiam 5 hónapos korától egyedül alszik el. Kitartást!!!

2009. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.nem éhes,nem kell pelust cserélni csak sir.De amint felveszem elhallgat.
2009. júl. 9. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak meg kell "tanítani" egyedül elaludni. Kislányom pl. 3 hónapos koráig csak cicin aludt el, aztán csempésztem be az ágyába. Aztán 3 hónaposan megtalálta az ujját, és egyik napról a másikra simán elaludt egyedül is. Cicin már nem aludt el evés közben, ezért kipróbáltam, hogy leteszem ébren, Ő meg kettőt mocorgott, helyezkedett, bekapta a pici ujját, lecsukta a szemét, és elaludt. Én voltam a legjobban meglepődve. :-) Amúgy az előző válaszolóval egyetértek, addig kell letenni/felvenni, amíg nem sikerül elaludnia.
2009. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek az első válaszolóval!
2009. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg elkezdtem napközben a lakás egyik majd a másik és így tovább ágyán altatni, és persze a kiságyat is sorra vettem többször. Szóval mindig máshol, egy hónap elteltével sikerült elérni, hogy bárhol elalszik, ha hasra fektetem és néhányszor megsimogatom a fejét.
2009. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!