Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Ki szült...

Kedves anyukák! Ki szült közületek 2008. december 5-én vagy akörül? Hogy vagytok azóta a babával és ki, hol szült?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:

December 7-én Bp-en, a Kútvölgyi kórházban. Kislány, most 8700 gr, 71 cm, anyatejes. 1 hónapja kezdtük a hozzátápit, kisebb-nagyobb sikerekkel.

Pörög-forog, fókaszerűen mászik (nagyon gyors), állandóan nevet, mosolyog, nagyon jókedvű, imádja a csörgőit és mindent, amit a szájába vehet. Nagyon nyugodt amúgy, nem egy sírós fajta. Épp tegnap bújt ki az első foga! Ezt is megúsztuk mindenféle sírás, piros íny, és egyebek nélkül. Belenyúltam a szájába és éreztem a fogacskát!

6 hetes kora óta este 8-tól reggel 7-ig alszik, sose szokott felébredni. Napközben 6-7 alkalommal szopik, és eddig 1-szer kapott hozzátápit, de most már majd 2-szer fogok adni neki. Délelőtt és délután is alszik kb másfél órát.

És ti hogy álltok?

2009. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én Pécsen szültem, 2008.12.07-én, kislányt. Hanna, angyali kislány nagyon szerencsés vagyok jó természetű. Hamar belerázódtunk a mindennapokba.
2009. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én december 5-én szültem I. Sote-én. Kislány, Laura. 8900g 71 cm. Már szépen ül egyedül, támasztás nélkül. Eddig 3x ült fel egyedül. Most már kúszna, de még nem bírja el a nagy "popóját". Látom, hogy menne, ha tudna:-), de nem tud, ezért vinni kell oda ahova ő akar menni. Minden érdekli, amit meglát. A cicáért odavan, azt hiszi játék. Már messziről sikongat neki. Szépen játszik egyedül. De ha apát meglátja megáll a világ, csak apa létezik olyankor. Mert apa tudja dobálni, ő meg kacag. Én nem bírom dobálni, nincs hozzá elég izom. Szóval nagyon jól vagyunk. Ja és imádja a Forma 1-et. Azt apjával nézi. Akkor én csöndben meghúzom magam:-)
2009. júl. 9. 13:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Várom a beszámolókat:-) Olyan jó olvasgatni...
2009. júl. 9. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Szolnok, dec. 11., kislány, 8350 g. Forog, kúszik, jön utánam mindenhová, félig önállóan felül, de csak pár percig tartja magát; mászni még nem tud, csak előre-hátra hintázik, löki magát, hozzátápi nehezen megy, alig akarja elfogadni a pépeket, uzsira tejpép megy neki még csak, ebéd körül kicsi főzit fogad el. Apával nálunk is királyság van, és az apja szerint "igenis, szereti a kislány a Forma-1et és a focit" - kérdezem: ezt ő mondta??? :) Kedvenc a pancsi, úszik a szoba a vízben. Csak karban hajlandó elaludni. Éjjel egyszer kel, olyankor félálomban eszik. Tápis. Sok boldogságot nektek!!!
2009. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja...igen. A szoba nálunk is estére medencévé alakul. neki a víz lételeme. Mikor mondom neki: Pancsi, kislány!

Már várja, hogy apa mikor hozza a kádat. Olyankor őrület van.

2009. júl. 9. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Dec.5-én szültem. Kisfiú 75 cm és 6900gramm. Már mindent eszik, pörög-forog, kúszva közlekedik. Egyedül is áll, ha tud valamiben kapaszkodni. Egy pillanatra sem marad nyugton, folyton mozgásban van. Minden nap van valami újdonság. Most az az új, hogy próbál egyedül inni a cumisüvegéből. Egy foga van. Mindig jókedvű, mindenkire nevet. Próbálgatja a hangját, mostanában a hadadada megy:) Pelenkázni lassan lehetetlen lesz. Szépen eljátszik magában, de nem lehet sehol otthagyni, mert pillantok alatt oda kever, ahova nem kellene.
2009. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 14:48-as válaszoló, hol szültél?
2009. júl. 9. 14:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Pécs, Édesanyák út.
2009. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi 12.12én születtünk, "kisfiú" 9800grammés 75centi. 6hós és 3napos volt mikor ünnállóan elkezdett ülni, rá 2 napra állásba húzta magát és azóta nincs megállás. Már nem esik olyan nagyokat,megtanult pelusra huppanni. Viszont kifejezetten makacs, egy percet sem hagy nekem, mert mindenhol ott kell lennie. Ja és már van 2 fogunk is.
2009. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!