Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel mossam ki a baba szekrén...

Mivel mossam ki a baba szekrényét és a kiságyat? Ti mivel takarítottátok át? A kiságyat most hétvégén tesszük össze és lassan a ruhácskákat is szeretném kimosni és elpakolni.33 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi vízes ronggyal töröltük ki, majd Pronto faápolóval töröltem át az összes bútorát. A kis ruháit meg Dreft-el mostam ki, de öblítöt nem használtam.

-37 hetes km-

2009. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, Prontó van itthon, akkor lehet azzal fogom én is.
2009. aug. 17. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen jó a pronto, egy kis fertőtlenítés pedig a domestos törlőkendővel a legegyszerűbb
2009. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Frosch tisztítószereket használok, biológiailag lebomlik, tutira nem árt.
2009. aug. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

100% ban természetes narancsolajjal mindent. Tisztít, fényesít fertőtlenít. Domestos kizárt.

A ruhákat kezd el kimosni, vasalni, rendszerezni mielőbb, mert hamarosan állandóan fáradtnak érzed majd magad. Én legalábbis így vagyok vele, ez már a második babám, de már minden el van készítve.

34heteskm

2009. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat. Utánanézek mik vannak. A rucikat pont tegnap kezdtem el kimosni :)
2009. aug. 20. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!