Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák? Ti milyen popsikrémet...

Anyukák? Ti milyen popsikrémet illetve, milyen márka popsitörlőt használtok?

Figyelt kérdés
Csupán tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Én csukamájolajas popsikrémet használok, amit mindig íratni kell receptre. Jobban tetszik, mint a Sudocream vagy a Nivea. (Mindkettőt ajándékba kaptam.) Nekem popsitörlőből a DM-es BabyLove tetszik eddig a legjobban, de a Pampers is jó. (3 hós kisfiú anyukája)

2012. júl. 2. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Bepanthen, nekunk nagyon bevált, én a halolajastól hányingert kapok, egyszeruen nem tudom megszokni a szagát

torlokendobol a Huggiest használjuk, 1+1-es akcio volt a Brendonban, annyit vettunk belole, hogy egy eves koráig is elég lesz

2012. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez durva, több helyen olvasom, hogy büdös, de én nem érzem...:) Lehet baj van a szaglásommal.:)
2012. júl. 2. 21:17
 3/18 Baranka ***** válasza:
100%
M€i a gyerekorvossal íratunk popsikrémet, nekünk bevált. Popsitörlőben sokat próbáltunk már. Babydream-est, babylove-ot, pamperst, liberót, neogaranormont, huggiest, niveát, lidl sajátmárkáját sajna nem tudom mi a neve. Nekem a nivea kicsit száraznak tűnik. Én személy szerint a pamperst szeretem a legjobban.
2012. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most a második lányomnál is a már jól bevált gyógyszertári popsikrémet használom. Törlőkendőből pedig a Pampers sensitivet.

2012. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nappalra csukamájolajas popsikrémet, éjszaka neogranormon, mert olyankor nem cserélek pelust neki. Popsitörlőt pedig babylove.
2012. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári popsikrém, Lidl saját márkás Toujurs popsitörlő
2012. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári popsikrémet ( és fürdetőt ), és Pampers vagy Tesco popsitörlőt.
2012. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Popsikrém: Neogranormon

Popsitörlő: Huggies

2012. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lányom 3,5 hónapos.

Kenőcsből a gyógyszertárit használom, popsitörlőből a pamperst.

A Neogranormon kenőcsről azt hallottam, hogy nagyon erős hámosító hatású, és óvatosan kell vele "bánni". Főleg kislányoknál.

2012. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Popsikrém: Sudocrem (kaki után kenem csak)

Popsitörlő: DM Babylove (zöld csomagolású)

(A pelus szintén Babylove)

3,5 hós Kisfiú anyukája

2012. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!