Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg baj ha nem vagyok...

Tényleg baj ha nem vagyok aggódós anyuka?

Figyelt kérdés
Pl. a lánykám 1 éves és most tanul járni..... v.hogy szeretek megbújni a háttárben és lesni ahogy próbálkozik, eszembe se jut felszisszenni ha esetleg segre huppan..... Vagy ha esetleg apukájával medencézik és a nagy játékban vizet nyelve köhécsel nem szaladok fej vesztve apát lecseszni..... Vagy ha pl. feláll az etetőszékbe nem ordítok rá hogy kiesel te gyerek, hanem hagyom picit úgy sasolni és megkérem valami játékkal a kezemben hogy üljön le...... Vagy ha rokon verekedős baba van nálunk nem én loholok a sarkukban hanem a másik anyuka...... MIÉRT VAN EZ????? Én imádom a kis majmócámat de nem kellene jobban aggódnom érte??? :/

2012. júl. 2. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
sztem te csinálod jól:) talpraesett gyereked lesz. nyilván nem hagyod,h baja legyen, csak nem pattogsz minden sz.ron...
2012. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ez így természetes ahogy leírod. :)
2012. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez teljesen normális én is ilyen vagyok,nem kell túlparázni a dolgokat,azzal csak rossz lenne a gyereknek.
2012. júl. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Már megint ez a "kiajóanya" téma. Úgy csinálod ahogy érzed, attól még nem rossz az se aki máshogy tesz.
2012. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Én egyetértek veled, én egy picit ennél parázósabb vagyok, de nem vészesen, persze mindenki más és befolyásolni sem lehet, ki hogy viszonyul a dolgokhoz. :) 14 hónapos a lányom és már jó ideje megy, de azért még lecsüccsen időnként, mostanában sokat tolat neki megy dolgoknak. Az elején néha felszisszentem, de már nem, sőt inkább ha esés van, akkor mosolygok, nevetek rá, így ő is hasonlóan tesz. Pár napja a parkban sétálgattunk és ott is főleg a fűben, ami akadályozza volt 1-2 esés, de felkelt és ment tovább, mikor indultunk akkor láttam csak, hogy a térdén nem csak pici kosz van, hanem minimálisan le is horzsolta, de észre sem vette, csak mikor lemostam vízzel, amit vittem magammal. :)
2012. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
kicsit az az erzesem, hogy azert tetted fel a kerdest, hogy megnyugtassunk, te vagy a laza, szuper anyu. viszont elmeselem, hogy a keresztfiam anyukaja is pont ilyen "szuper", o sem szolna ra semmi penzert a gyermekere, tepheti ki a konnektorbol a kabelt, hadonaszhat villaval, tepheti le a festmenyt a falrol, mikozben a koszos cipojevel all az en kanapemon stb. es igen, mi neha raszolunk, mert szerintem nem normalis sem a gyerek, sem a szulei viselkedese. ezt azert irom le, mert annak idejen ok is igy kezdtek, es a gyermekeknek kell tudniuk, hol vannak a hatarok. nem vagyok szigoru anyuka, 2 gyermekem van, de fordulhat a kocka es lehet, hogy pl.nalatok is eljon a verekedos korszaka a gyermekednek es te akkor sem fogsz utana loholni...
2012. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Basszus utolsó ilyenek miatt nem kérdezek semmit mint teeee!!!!!! Érted te amit kiírtam??????? Kimondja azt hogy nem szólok rá bakker????? De felhúztál! Ki a franc gondolja magát extra szuper laza anyukának???? Én az aggódásról kérdeztem nem a megnevelésről! Hogyne szólnék már rá ha ledobja az ételt! Hogyne szólnék már rá ha a konektort szemelte ki......... De bírom az ilyen elolvastam félig és jól megmondom neked anyukákat! Menjél süttesd még a fejed!


A többieknek köszönöm és elnézést a kifakadásomért.......

2012. júl. 3. 15:29
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne már 6-os nem azt mondta hogy hagyja hogy veszélyes dolgot csináljon, nem a konektorba nyúkál a gyereke.

Kérdező: ne aggódj, én is iylen vagyok, nem parázom túl a dolgokat. Most kezdett el mászni, ülni, stb, szóval van sok fejkoccanás. Oda nézek, látom h nem sír, akkor oké, nem szaladok oda hogy jaj istenem mi történt. Rám is mondták h nem éppen egy első gyerekes anyuka vagyok. Én azt akkor bóknak vettem

2012. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6os: Te abszolút nem vagy tisztában azzal,hogy mi az,hogy valaki nem parázza túl a dolgot,és mi az ha nem neveli meg a gyerekét,amiről te írsz az egy az egyben az,hogy nem nevelik meg a gyereket szerintük a liberális nevelés az igazi,a agyerek nevelje meg magát csináljon amit akar,na ez a lehető legnagyobb baromság.De az hogy a kérdező nem üvölti le a párja fejét ha a gyerek elesik mellette,vagy félre nyel annak semmi köze a liberális neveléshez,csak arról van szó,hogy nem aggódja agyon magát mindenen,nem kezd el anyatigrisként üvöltözni,idegeskedni jajveszékelni.
2012. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na én pont ilyen szeretnék lenni, Kérdező, mint te! Második babával vagyok itthon, aki 18 hónapos, és hát...lassan-lassan sikerül nem mindent túlparázni!:))
2012. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!