Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden ide író anyuka tökéletes?

Minden ide író anyuka tökéletes?

Figyelt kérdés
mindent nagyon tudnak, csak az a jó amit ők írnak. Ha valaki mást mond azt szinte eltapossák, bele kötnek, lepontozzák stb. Elvileg nem azért van ez az oldal hogy tapasztalatokat cseréljünk, kérdezzünk? Nem pedig azért hogy ha valakinek más a véleménye akkor rögtön támadjuk. Itt élik ki agresszivitásukat vagy mi? Elnézést de kicsit kiakadtam....
2012. jún. 26. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
IGEN
2012. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
egyértelmű...:-D
2012. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen igazad van, én is így gondolom. Tegnap is válaszoltam pár kérdésre, nem egyezett sok emberrel a véleményem, és ennek hangot is adtam, és láss csodát, 78%-ról 68%-ra esett le a hasznossági mutatóm.
2012. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
naná,de az a szép,h te is meg én is,meg mindenki benne van ebben:) A saját gyerekének az anyukák 99%-a tökéletes szerintem:)
2012. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én bizony vállalom hogy néha félresikerülnek a döntéseim, nem biztos hogy a legjobbat teszem, vagyis igyekszem, de hát mivel nem játék babákkal játszunk, ezért nem mindig a legjobb sül ki belőle, akármennyire is akarom. Sokan ezt nem merik belátni, jobb ugy feltüntetni h övék a tökéletes gyerek, ők a világ legjobb, legokosabb, legtapasztaltabb anyukái.
2012. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Én csak pár kérdésre válaszolok, pár naponta, de sokszor belefutok ebbe a mentalitásba.

Már nem is nézem az elve provokatívan feltett kérdéseket, de valamelyik nap beleszaladtam egybe. Az volt a lényege, h miért lehet beetetni azzal az anyukákat, h jobb a tápszer, mint a tehéntej....Na, jöttek egyből az "álokoskák", hogy ez így van, már adni kell a tehéntejet 3 hónaposan bla, bla...Meg voltunk mi,a "kevesebbség", akik írtuk, h ez nem így van,a tehéntej sokban különbözik, akkor inkább tápszer...(közte egy anyuka, aki még a tápszer közelébe se ment, mert szoptat, de még ő is írta, h akkor inkább tápszer)

.Na, mki egyből lepontozva közülünk, vmi 6%-on álltam meg, amikor vééégre törölték a kérdést...

2012. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
rengetg az arogás undoritó ember ezen az oldalon...velük szerintem normális ember nem áll szóba és itt kötöszködnek!nem szabad velük foglalkozni csak sajnálni kell őket!!!Ne mérgelödj miattuk.!!:)
2012. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 krisztivan ***** válasza:
63%

Én tökéletes vagyok:-))És okos,szép,jól nevelt és sohasem hazudok:-))

Most komolyan miért kell ilyeneken felhúzni magad:-))Volt,hogy én is kaptam az ívet,de ha valakivel normális hangnemben lehet vitatkozni(nem veszekedni)az tök jó,ha nem sikerül neki rendes módon "megszólalnia"akkor jót derülök.Miért én húzzam fel magam miatta?:-))

2012. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem, kérdező, nyilván senki sem tökéletes.

Csak tudod, ebbe a kategóriába általában nők írnak. Nők, akik épp kismamák (hormonok...), szoptatnak (hormonok...), anyaságuk nehézségeit élik meg kisbabákkal és kisgyerekekkel (nem kell ugye részletezni), vagy épp menstruálnak (ezt sem kell bemutatni), vagy rájuk is hat az állandó front meg a hőség. Nyilvánvalóan félresikerül egy-egy kérdés, válasz, vagy fel-le pontozás.


Azt nézd, hogy kaptál-e hasznos választ a kérdésedre, ill. adtál-e legjobb tudomásod szerint hasznos választ másokéra, ennyi.


Kérdéseidre válaszolva pedig azt tudom mondani, hogy nyilván egyik anyuka sem tökéletes, és igen, sokan élik itt ki az agresszivitásukat.


Egy két kisgyermekes, csomószor ideges, hullafáradt, de többnyire jószándékú és persze szerény anyuka :)))

2012. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki választ ad a kérdésre, az nyilván úgy gondolja, hogy az a helyes.

A mások eltaposása már más téma szerintem. Az a baj, hogy attól, hogy nem ért egyet, még elfogadhatná, hogy másnak más a véleménye, vagy tapasztalata egy témában. Velem is naponta megesik, hogy belémkötnek, lepontoznak...pedig csak a személyes véleményem, tapasztalatom (hogy abban mit lehet lepontozni, az rejtély) írom, mert szeretnék segíteni. :) Ez van.

2012. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!