Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magánovit megyünk holnap...

Magánovit megyünk holnap nézni a nagyobbik fiamnak (3 éves) melyik jobb választás ha a kistesót is magunkkal visszük (16 hónapos) vagy ha addig Nagyira bízzuk a kicsit?

Figyelt kérdés
.
2011. szept. 12. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Magánóvodai dolgozó vagyok. :D


Ilyenkor jobb ha viszitek magatokkal, jobban szeretjük látni az egész családot beíratásnál. Fiatoknak is jobb lesz, hogy az egész család "mögötte" áll.


Melyik kerületbe szeretnétek vinni?

2011. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

18.kerületben van a magánovi.

Köszi a választ.

2011. szept. 12. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Mért magánovi??


A fiam járt ,de soha többet:-((((


Iagaz Kispesten és 8 éve, de a kiscit biztos, hogy nem adom be.

2011. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért magánovi mert az államiba nem vették fel mivel van kistesó. Sajnos nem találkozik még a játszótéren se sok korabeli sem más korú gyerekkel csak a tesójával.(a játszótér egész délelőtt tiszta üres, pedig nem hiszem, hogy csak én vagyok otthon a két gyerkőccel)Látom unatkozik itthon ezért gondoltam megmutatom neki milyen lenne egy ovi, hátha tetszik neki. Nem kötelezően, csak ha tetszik neki. Akkor sem egész héten hanem mondjuk egy héten háromszor.
2011. szept. 12. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Az államiba is fel kell venniük, de csak félnapra!!!
2011. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az állami ovi elutasíthatja helyhiányra hivatkozva, ha meg felveszik nem tehetik ki délben, maximum megkérheti anyukát, hogy vigye haza.


A kérdésedre válaszolva, vidd magaddal a kicsit. A nagynak is jót tesz, ha ott az egész család.

2011. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elvittem a kicsit is. Tetszett a nagynak :) holnaptól már beszoktatás kezdődik, a kicsit nem viszem beszoktatós időszakra mert nem szeretném, hogy a nagyobbik azt érezze, hogy Ő ott marad Anyu meg elmegy tesóval.

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy tényleg helyhiányra hivatkozva nem vették fel. Pedig nagyon jó lett volna :(

2011. szept. 13. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!