Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkaphatjuk így a kislányom...

Megkaphatjuk így a kislányom után az emelet családit?

Figyelt kérdés
A pulmonológián azt mondta a doktornő, hogy ez igazából még nem asztma, de kapott gyógyszert állandóra és kell vinnem 1/2 év múlva kontrollra. Szó sem volt az emelt csp-ról. A háziorvosunk mondta, hogy igényeljük meg a kicsi után.
2012. júl. 3. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak akkor adják meg, ha asztmás is és a szakorvosnak kell megírnia a papírt hozzá.
2012. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Papíron asztmásnak írták. Így van írva:


Diagnózis

J2090 Brochitis obstr.

J4590 Asthma, k.m.n.

2012. júl. 3. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 és fél éves volt, amikor elkezdte szedni asztmára a Singulairt. Mikor megkérdeztem, hogy akkor asztmás-e a doki azt mondta a pulmonológián, hogy "még ne mondjuk ki egyértelműen". Fél évvel később viszont határozottan kértem, hogy akkor most már mondjuk ki, mert marha drága a gyógyszer és ha más ilyen gyógyszer szedése mellett igényelhet közgyógyot és emelt családit, akkor mi is igényt tartanánk rá. Meg is írta a papírt.
2012. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt mondta nekünk is, hogy még nem nevezhető asztmásnak, és nem tudják a vizsgálatokat megcsinálni neki, mert még csak 1 éves. Gyógyszert Ő Flixotide pipát kapott, 2x1 puff.

Menjek vissza, kérdezzek rá? Vagy esetleg vigyem el magánúton dokihoz.

2012. júl. 3. 15:19
 5/6 A kérdező kommentje:
A vége természetesen nem . hanem ?
2012. júl. 3. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajna megértőbbek és segítőkészebbek tudnak lenni, ha magánúton mész hozzájuk. Én megpróbálnám a helyedben.
2012. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!