Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hőségben napközben is...

Ilyen hőségben napközben is kimentek a babával?

Figyelt kérdés
Mi 11 hónaposak vagyunk, csak reggel és délelőtt viszem ki, játszóra, sétálni, 11-ig.
2012. júl. 3. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos, és nem megyünk ki. Délelőtt 9-ig voltunk lenn stálni, most alszik, ha felébredt és uzsonnázott, utána megyünk le megint.
2012. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Majd 6-7 körül, inkább 7kor megyünk ki félévessel. Most 36 fok van, talán addigra lemegy 32-re :-(

De már én se bírok itt bent ülni.

2012. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam, és borzasztó nehéz a házban tartani, de muszáj, mert nekem magamnak sem esik jól kimenni ebbe a forróságba. Reggel fél 8-tól fél 9-ig vagyunk kint, azután napközben maximum a medencébe megyünk ki, de az is árnyékban van. Ezután csak este fél 7-7 körül megyünk bicajozni kb. 8-ig. Ha csökkenne egy kicsit a forróság (max 30 fokig), akkor délután 5 körül már kimennénk kicsit sétálni árnyékba, egyébként nem.
2012. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16 hónapos, reggel kint voltunk 10-ig, meg lassan most is kimegyünk. A teraszon már árnyék van, az utcára csak 6 után megyünk sétálni.
2012. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1éves a kislányom, és csak akkor, ha nagyon muszáj. De mindig próbálok mindent még a hűvösben elintézni. Ha boltba kell menni, vagy ügyeket intézni, azt is kora reggel, hogy legkésőbb 10re hazaérjük. Este pedig 6-7 után megyünk játszóra vagy sétálni.

Én is alig bírom ezt az időt, nem egy ilyen pici baba :(

2012. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

17 hónapossal csak este fél 6-fél 7 felé megyünk ki. Általában 8-ig kint vagyunk, mert kell a friss levegő, de a meleg miatt inkább az esti fürdetést, lefekvést toltam későbbre. Egyébként délelőtt 9-10-kor ébred, este 10 körül alszik el.

Engem nagyon idegesítenek az időjárási szélsőségek! Télen be voltunk zárva a -20 fok miatt, most meg ez a 35-40 fok... Kiegyeznék egész évben 15-28 fok közötti hőmérséklettel.:))) Melyik országba, földrészre álmodjam magam??? :D

2012. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1%

Hogy érted, h 11 hónaposak vagytok? Akkor hogy tudtok gépelni???


Az én babám 11 hónapos, simán kiviszem délben is egy sétára, bekenem, sapka a fejére, semmi baja nem lesz.

2012. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2 éves...nem viszem csak reggel 7-9 között és este 7-8 között


Utolsónak:semmi baja nem lesz?Hááát azért ezzel vitatkoznék...egy felnőttnek sem jó a déli hőség,nemhogy egy kisgyereknek,akinek azért nem olyan a hőháztartása még,sztem ez nagy felelőtlenség és önzés is,mert gondolom nem Ő akar menni,hanem Te nem bírsz otthon ülni...

2012. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én sem viszem ki a gyerekeket. Ilyen sugárzás mellett még a legszuperebb napvédő krém sem elég. Nem beszélve arról, hogy a gyerekek sem élvezik ezt a kánikulát. Kizárólag este 6 után, de nálunk még ilyenkor is elviselhetetlen.
2012. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert valaki nem úgy csinálja a dolgokat, mint ti, már rögtön le kell pontozni? Csak gratulálni tudok a szintetekhez.
2012. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!