Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hőségben napközben is...

Ilyen hőségben napközben is kimentek a babával?

Figyelt kérdés
Mi 11 hónaposak vagyunk, csak reggel és délelőtt viszem ki, játszóra, sétálni, 11-ig.
2012. júl. 3. 15:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8-as: hidd el, h nem lesz semmi baja, egyszer sem égett még le. Nekem sem öröm a hőség, de a baba nem tud meglenni a lakásban egész nap, igénye a séta, amit megszokott minden nap. Én el tudnám magam foglalni bent is.
2012. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10 hónapos a fiam, kint vagyunk a kertben, árnyékban, medencében. A medence fölött árnyékoló van, szinte bármikor kimehetünk. A terhességem végét is így töltöttem tavaly :)

Este megyünk vásárolni. Akinek nincs kertje, el sem tudom képzelni, mennyire szenvedhet a melegtől, pláne ha klíma sincs. Az nekünk sincs sajnos.

2012. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

reggel 10ig bolt ha muszáj, napközben fürdőkád többször, du teraszon kismedence ha már nem süt oda a nap és 6után megyünk csak ki a kertbe.


Más kérdés hogy ma már hisztirohamai voltak úgy verte a teraszajtót hogy ő pancsizni akar délben, kint. És nem érti még meg hogy tűző napra nem megyünk. 17hós.

2012. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3 és fél éves, és három hónapos gyermekeinkel délelőtt 11-ig lenn vagyunk az árnyékba a ház előtt. A picit du. már nem viszem ki, bár Ő hatkor fürdik, majd alszik. A naggyal max. hétig lemegyek, bár ma vele se mert nagyon meleg van. Nálunk most nagyon beborult, remélem éjjel lesz egy kis eső.
2012. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos meg kell cáfolnom azt, hogy nem lehet baja a leégésen kívül egy gyereknek, de akár egy felnőttnek is ilyen hőségben, főleg délben! Simán kaphat hőgutát, nem is kell, hogy érje a nap, hiszen árnyékban is majd' 40 fok van. Ezért én borzasztó nagy felelőtlenségnek tartom, ha valaki nem tudja ilyen időben bent eltölteni az időt, vagy max. az árnyékos kertben, vízben, de az, hogy elvigyük sétálni, ahol azért nem lehet folyton biztosítani hogy ne érje a nap... hát... szerintem ha szétszedné a házat a másfél éves gyerekem, akkor sem az lenne, amit ő akar... feltéve ha ő akarja :-S
2012. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10-11től 3ig nincs az az Isten hogy én kivigyem a gyereket, az én szervezetemet is megterheli hát még egy kisgyerekét. Fürdőkád, zuhanytálca mindenhol van, mi már túl vagyunk egy egy órás fürdőkádas pancsoláson. Szerintem is felelőtlenség napra vinni, akár bekenve, akár sapkával. Ez nem gyereknek való idő most odakint.
2012. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!