Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertbe milyen hintaállványotok...

Kertbe milyen hintaállványotok van? Fém, fa, műanyag? Csináltattátok vagy vettétek? Hogy érdemes? Hol?

Figyelt kérdés
Csak alacsonyabb ami babának jó vagy olyan van ami jó lesz később is 10 éves koráig is akár?

2012. júl. 3. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A miénk a Tescoból van, fém, műanyag dekorral, 3 állású, nagyobb változat. Szerintem kicsit nem érdemes venni, ebben meg cserélgettem az elemeket. 6 éve áll a kertben, semmi baja. Már rendes hinta és gyűrű van rajta a lányomnak, a kisfiamnak meg beülős rész. A lányom most 11 éves, és ebben az állványban van még legalább ennyi. Volt fa homokozónk, konkrétan szétrohadt, pedig minden éveben kezeltem. Fa állványt nem veszek, bár szebb, de nagyon macerás, és jóval drágább, viszont nem tartósabb. Ami már játszótéri minőség, horrordrága.
2012. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Majd szétnézek a tescoban hátha lehet még kapni olyat.

Akkor ezen 2 hinta rész is van? 2 állásos?

És milyen magas maga az állvány kb.? 180-200 cm között lehet?

2012. júl. 3. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
pont most van a tescoban akciós.2 v 3 állásos,fém,17 ezert ft asszem ha jól emlékszem.
2012. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 3 állás van rajta és elég magas, olyan 2 m lehet kb. Sokszor láttam azóta, nem teljesen ugyanolyan, de általában lehet kapni.
2012. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is épp ezen gondolkozunk. Nem szeretnénk olyat amit kinő, így valószínű ezt válasszuk:

[link]


Vörösfenyő nagyon tartós nekünk abból van kerítés deszka, max beleülős hintát akasztunk rá, így míg kicsi az is jó lesz.

2012. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ez amit belinkeltél elég jó áron van, bár jó nagy maga a hinta is, nagy helyet foglal a kertben.


A Tesco-s akciót viszont nem találom sehol, neten sem. A közelünkben csak kis Tesco van, gondolom ott nincs hinta, de akkor érdemes elmennem egy nagyobb Tescoba?

2012. júl. 4. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, merre laksz, de bármelyik nagyáruházban érdemes megnézni, meg nagyobb barkácsáruházakban is.
2012. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A linkes vagyok. Mért nem kérdezed meg nem csinálnának-e kissebbet? 1 babának kell? Erre nem is gondoltam, mert mi alapból kettőre tervezünk... hátha így engednének az árból is...
2012. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!