Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem szakorvoshoz a kisfiam,...

Vigyem szakorvoshoz a kisfiam, ha még 16 hónaposan nem jár?

Figyelt kérdés
Csak a bútorokba kapaszkodva jár, néha megáll egyedül (fel még nem áll egyedül) és csak mászik. Meddig nem kell aggódnom?
2012. júl. 3. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell, nekem 16- 17 hósan indult el!
2012. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Akkor ezek szerint nem csak ő ilyen kényelmes. :-)
2012. júl. 3. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát tud járni, csak még nem indult neki egyedül. Ha nem menne egyáltalán, azt mondanám, vidd. De így semmi gond vele, ne aggódj!:)
2012. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te állítod a bútor mellé, és úgy lépeget?

Fel tud ülni magában? Mászik?

2012. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Én megnézetném hozzáértővel!!!
2012. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"fel még nem áll egyedül"

Akkor hogy lépked a bútorok mellett?

Én első körben a gyerekorvostól és a védőnőtől kérnék tanácsot!

Ja és te nem állítsd fel , had álljon fel magától!

2012. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ezt én se értem, hogy tud járkálni a bútorok mellett ha még nem állt fel egyedül.

a járás miatt nem aggódnék, viszont egyedül már fel kellett volna állnia, ezért mindenképpen. mondjuk ha úgy értetted, hogy ő áll fel csak valamiben kapaszkodik akkor semmi gond, 1,5 éves korra kell elindulni egyedül a nagykönyv szerint

2012. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a miatt aggódnék, hogy egyedül nem áll fel. Egyébként az én fiam is 16 hónapos múlt mire egyedül elindult. Azért már egy kicsit aggódtam, de nem gondoltam arra, hogy szakorvoshoz vigyem. Tudom, hogy a kisfiam egy kicsit "Pató Pál úr", de mindent mindent behoz. És a védőnőm is megnyugtatott, hogy az ő unokája 20 hónaposan indult el.
2012. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy kapaszkodás nélkül nem áll fel.
2012. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kapaszkodva 10 hónaposan állt fel, rá pár napra már a bútorokba fogódzkodva közlekedett. Úgy értettem természetesen, hogy kapaszkodás nélkül nem tud felállni. Mászni 1 évesen tanult meg, abban nagyon profi. Felülni is kb. 10 hónaposan tudott egyedül. Nagyon úgy néz ki ő mindenben ilyen ráérős.
2012. júl. 3. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!