Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ihat 16 hós babám 3×1,5 dl...

Ihat 16 hós babám 3×1,5 dl tejet 1 nap?

Figyelt kérdés
Most már csak tejet iszik. Reggel 1,5 dl-t, este 2 dl-t. De délután, amikor Apával iszunk egy 3 in 1 kávét, akkor ő is nagyon szeretne inni tejet. Látja a bögrét, tudja h mi van benne és nagyon sír mert nem adunk neki belőle. Nem baj ha beiktatok még egy pohár tejet?
2012. júl. 3. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 hónapos kora óta napi 3X2dl tejet iszik,de van hogy csak napi 2X 2dl,semmi baja tőle nagyon szereti.
2012. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
napi fél liter az ajánlott, ha adsz neki még 1,5 decit akkor pont megvan :)
2012. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 hónaposom oké hogy tápszer de 3x kap 180 ml......! Reggel este sima tápi viszont a du. alváshoz kap 180 ml kakaót :) Szerintem egyáltalán nem baj, sőt..... :D nyugodtan adjál neki ahányszor csak kér....! (lányomnak nem ízlik a tej) egyenlőre...... ezért kap tápszerből kakaót.....
2012. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Reggel Maci kávét vagy kakaót kap, este sima tejet. Délután mi lenne a jobb? Inkább a sima tej, nem? Nem kéne annyi cukrosat innia... Ő nagyon szereti és kívánja a tejet, bögréből bármit megiszik :))
2012. júl. 3. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én hósom még napi 3x iszik 2 dl tápszert...miért lenne baj??

egyik válaszolót kijavítanám annyival,hogy MINIMUM napi fél liter ajánlott és nem maximum.

2012. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26 hós
2012. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is annyit iszik, min. 2 dl tej reggel és 2,5 dl tejital este. Beiktattam délutánra is 2,5 dl tejet, mert ebben a hőségben nagyon keveset eszik, a langyos tejet viszont megissza az utolsó cseppig.

Nálunk nem fogad el semmi mást, se macikávét, se kakaót, se vaníliás tejet, se karamellát, semmit.

2012. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!