Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos babám nem akarja...

18 hónapos babám nem akarja elfogadni már a tejet. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Bolti tejre gondolsz? Az én 1,5 éveseim se isszák meg, de minden más tejterméket megesznek, így nem izgatom magam. Esznek sajtot, túrót (pl kőrözött), joghurt, puding, tejbedarát, általában vacsi után jönnek ezek, vagy maga ez a vacsi(mármint nem joghurt, az csak utána, de tejbedara minden héten van egyszer vacsira).
2012. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,a bolti tejre.De a tejtermékeket,amiket te is felsoroltál megeszi.Akkor úgy látszik nem vagyok ezzel a problémával egyedül :) Köszi a választ.
2012. márc. 4. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mindig én. Én soha nem ittam meg a tejet, picinek se egyátalán. Ez van. Viszont azon kívül minden tejterméket, és most is. A tejtől viszont hányok, el se tudom dönteni mai napig, hogy jó e vagy sem, mert nekem ugyanúgy rossz íze van ha jó, ha nem. Mindig felforralok egy kicsit, úgy nézem meg hogy jó e. Lányom néha megissza a tejeskávét, de az se jellemző. Úgy látszik, tőlem örökölték a tej "szeretetét".
2012. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

enyém már 2,5 éves és nagyon régóta azt csinálja, hogy 2-3 hónapig tej/kakaó/vaníliás tej "függő", naponta 3x kér és imádja, aztán 2 hétig egyáltalán nem kér...

pár napig nem kínálom aztán minden este kínálgatom és mindig újra rákap.

2012. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki kakaóot adni,de nem kellett neki az sem.Kis idő múlva megprőbálkozok ismét vele és a tejjel is,hátha kedvet kap újra hozzá :) Köszi a válaszotokat.
2012. márc. 4. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!