Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az is szájpenésze utal, ha a...

Az is szájpenésze utal, ha a babának fehér a nyelve? (halvány fehér)

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. De sürün törölgesd ki neki a száját. Még nem vészes, de az lesz belőle.
2008. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kicsimnek is fehér volt a nyelve, azt hittem szájpenész ismét (előtte volt neki). Nem az volt, hanem rárakódott az anyatej zsírja :o) A szájpenésze pöttyökből kialakult foltok voltak, ez pedig olyan, mintha lepedékes lett volna a nyelve.
2008. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne biztos hogy szájpenész, ha könnyen lejön akkor csak lerakódott tej, ha jobban megvan tapadva akkor az penész.Rózsamézes gézlappal töröld le neki.
2008. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem,hogy a szájpadlása is fehér,de nem olyan mint a szájpene´sz.Egybefüggöen fehér.Egy hónapja volt neki elözször,majd 3 nap alatt elmúlt.
2008. máj. 2. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
ha az egész nyelve halványfehér, az lehet a tejtől is,mert a penész, az más. az pici pötty a nyelvén.sajnosminden második babánál előfordul. figyelni kell a tisztaságra, meg, hogy amit a szájába tesz, tiszta legyen. van mikor ezzel sem lehet kiküszöbölni. az én kislányomnak is volt, és nagyon szégyeltem magam,mikor dokihoz vittem, de a doki megnyugtatott, hogy ne essek kétségbe,mert nagyon sok babánál előfordul.adott ecsetelőt, és elmult. utánna,nem volt többet.ha olyan fehér pöttyöket látsz a nyelvén, amit vagy nehéz, vagy nem lehet letörölni, az a penész.
2008. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!