Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek érzékeny a tejre 1 év...

Akinek érzékeny a tejre 1 év feletti babája, mit ad neki helyette ami nem tejital?

Figyelt kérdés
Vagy marad a tápszer?
2012. júl. 4. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

rizstejet adhatsz.

enyém 1 évesen beba 2 tápszert ivott, akkor tértünk át a HA tápszerről, aztán 1,5 éves kora körül tértünk át a nestlé babatejre, 2 éves volt mire bírta a tejet

2012. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

rizs vagy szójatej

esetleg a milupa som, ez is rizsből készült táp, az én lánykám 3 múlt , már bírja a tejet is inni,de ezt jobban szereti.

2012. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És anyagilag melyikkel járnék jobban? Eddig 1300ft-ért vettük a tápszert, az kb 14 adagra volt elég.
2012. júl. 4. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam tejérzékeny,de csak a tejtől van hasmenése(sajnos a laktózmentestől is).Én tápszert adok neki,szerencsére szereti és elfogadja még.
2012. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mlyen tápszer adsz neki?

Nálunk a milupa som 1100 Ft és 4,5 liter "tej" készíthető belőle

A risztej 480 Ft egy liter és 48 óráig áll el hűtőbe, kicsit kesernyés ízű

2012. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
babylove tápszert issza, de nem válogatós, szerintem bátmit meginna :)
2012. júl. 4. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha bármit meginna, akkor írass fel Milumil Pregomin tápszert. Azt kimondottan tejallergiás gyerekeknek ajánlják (Van még egy másik is, de mivel nekünk ez jó volt, nem tudom, mi a neve, valami N betűs). Felíratva olyan 400 Ft körüli árra jön ki egy doboz. Nekünk egyhavi adag belőle 4 doboz, 500ml-t iszik egy nap a gyerek.

Ha gasztroenterológus javaslat van róla, akkor emelt eü.-re írathatod, és akkor jön ki ennyire. A háziorvos kiírja ajánlás nélkül is, akkor is kedvezményesebb az ára, mint az 1300 Ft/doboz.

2012. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!