Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korban jön elő a...

Hány hónapos korban jön elő a babáknál az, hogy anya a minden?

Figyelt kérdés
Nem jut eszembe az a szó, amit erre szoktak használni.
2009. júl. 9. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 hónaposan jött elő, de akkor nagyon, és azóta is.
2009. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
8-10 hó körül van az,ha kimegy anya a szobából sírva fakad,mert azt hiszi soha többé nem látja. Legalábbis ezt olvastam. az én kislányom 9 és fél hós,de még nincs ilyen. 1 éves kora körül pedig már nagyon anyásak!!
2009. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, első vagyok, a szeparációs szorongásra gondolsz? Mert az legkorábban 7-8 hó körül jön elő, és ahogy a második válaszoló is írta, 1 évnél fiatalabb babáknál azért van ez, mert nem tudják még felfogni, hogy anya nem örökre tűnik el. Amúgy kislányom (5 hónapos) nyilván nem tart még itt, mert Ő elvan akár fél órát is Nélkülem, Nálunk az a baj, hogy 3 hónapos kora óta rajtam kívül csak apával van el, ha valaki más kezébe kerül, még akkor is sír, ha lát engem, a kezemben viszont azonnal elhallgat.
2009. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ma kereken 10 hós, és 1 hete jött elő, hogy csak elmegyek tőle 10 méterrel távolabb, és éktelenül elkezd sírni. Alig lehet megnyugtatni.
2009. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hós, de ha elugrok vlmt intézni, boldogan pápázik a mama vagy papa karjaiból. Amikor kisebb volt, akkor hiába hagytam ott, ha elaludt, amint kiléptem a kapun fent volt és sírt. Végülis 3-4 emberrel nagyon jól elvan most, ha egyedül hagyjuk az gáz....
2009. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk 2 hete jött el,most 8 hónapos a kisfiam.

Mindenki padlón van tőle:(!

1 órát hagytam anyósomra,amíg elmentem vásárolni,anyósom azt mondta úgy ordított,ahogy kiléptem,hogy szinte belekékült!

De ugyanez a helyzet apával is:(,most még a fürdőszobába is vinnem kell magammal.

Csak remélem,hogy hamar túl leszünk rajta!

2009. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!